Beko RCNE560E60ZGWHN

Nákupem získáte 264,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Beko RCNE560E60ZGWHN v bílém provedení. Chladnička má objem 356 litrů, disponuje přihrádkou EverFresh+ pro uložení ovoce a zeleniny i držákem na láhve. Má 3 boční poličky a držák na vajíčka. Mrazák se třemi mrazicími boxy je umístěn dole a má objem 145 litrů. Akumulační doba při výpadku je až 24 hodin, mrazicí výkon je 6,5 kg/24 hodin. Hlučnost jen 38 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo a má LCD displej umístěn na vnější straně dvířek. Klimatická třída: SN-T. Chladnička má technologii NeoFrost, HarvestFresh a podporuje HomeWhiz. Je vybavena invertorovým kompresorem. Možnost otočení dveří. Rozměry (v × š × h) 192 × 70 × 74,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Chladnička s objemem 356 litrů

Chladnička s objemem 356 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. K dispozici máte 3 skleněné police a jednu polici pro uložení lahví. Má dvě plastové zásuvky s funkcemi EverFresh+ a HarvestFresh, které jsou ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. Na dvířkách jsou umístěny tři průhledné poličky - ideální pro uložení vajíček, nápojů či jiných menších surovin. Ovládání chladničky je umístěno zvenku pomocí přehledného LCD displeje.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 145 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6,5 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 24 hodin.

NeoFrost

Máte dojem že potraviny v chladničce jsou vysušené a ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje, technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

EverFresh+

Beko chladničky s přihrádkou EverFresh+ pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti a stabilizovat teplotu pomocí vzduchových kanálů. EverFresh+ poskytuje nejlepší podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny tak, aby si zachovaly dlouhou čerstvost. 

HarvestFresh

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

Tichý provoz invertorového kompresoru

Chladnička značky Beko RCNE560E60ZGWHN se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 38 decibelů. Vnitřek ukrývá výkoný a úsporný ProSmart invertorový kompresor, který oproti jiným kompresorům má delší životnost a nižší spotřebu energie.

Funkce HomeWhiz

Chladničku dokážete ovládat pomocí mobilní aplikace HomeWhiz. Na dálku tak můžete zkontrolovat fungování chladničky. Aplikaci je třeba nainstalovat do mobilního telefonu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Hloubka 74,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 74,5 cm
Hmotnost: 100 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 228 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 145 L
Mrazící výkon: 6,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 501 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 356 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7298243115

Všechny parametry

Recenze Beko RCNE560E60ZGWHN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNE560E60ZGWHN