Beko RCNE560E60ZGWHN

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 649,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Kombinovaná chladnička Beko RCNE560E60ZGWHN v bílém provedení. Chladnička má objem 356 litrů, disponuje přihrádkou EverFresh+ pro uložení ovoce a zeleniny i držákem na láhve. Má 3 boční poličky a držák na vajíčka. Mrazák se třemi mrazicími boxy je umístěn dole a má objem 158 litrů. Akumulační doba při výpadku je až 24 hodin, mrazicí výkon je 6,5 kg/24 hodin. Hlučnost jen 38 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo a má LCD displej umístěn na vnější straně dvířek. Klimatická třída: SN-T. Chladnička má technologii NeoFrost, HarvestFresh a podporuje HomeWhiz. Je vybavena invertorovým kompresorem. Možnost otočení dveří. Rozměry (v × š × h) 192 × 70 × 74,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: D

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Chladnička s objemem 356 litrů

Chladnička s objemem 356 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. K dispozici máte 3 skleněné police a jednu polici pro uložení lahví. Má dvě plastové zásuvky s funkcemi EverFresh+ a HarvestFresh, které jsou ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. Na dvířkách jsou umístěny tři průhledné poličky - ideální pro uložení vajíček, nápojů či jiných menších surovin. Ovládání chladničky je umístěno zvenku pomocí přehledného LCD displeje.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 158 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6,5 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 24 hodin.

NeoFrost

Máte dojem že potraviny v chladničce jsou vysušené a ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje, technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

EverFresh+

Beko chladničky s přihrádkou EverFresh+ pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti a stabilizovat teplotu pomocí vzduchových kanálů. EverFresh+ poskytuje nejlepší podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny tak, aby si zachovaly dlouhou čerstvost. 

HarvestFresh

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

Tichý provoz invertorového kompresoru

Chladnička značky Beko RCNE560E60ZGWHN se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 38 decibelů. Vnitřek ukrývá výkoný a úsporný ProSmart invertorový kompresor, který oproti jiným kompresorům má delší životnost a nižší spotřebu energie.

Funkce HomeWhiz

Chladničku dokážete ovládat pomocí mobilní aplikace HomeWhiz. Na dálku tak můžete zkontrolovat fungování chladničky. Aplikaci je třeba nainstalovat do mobilního telefonu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 74,5 cm
Hmotnost: 100 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 158 L
Mrazící výkon: 6,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 514 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 356 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 243 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7298243115

Všechny parametry

Recenze Beko RCNE560E60ZGWHN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNE560E60ZGWHN