Beko RCNE560E60ZGBHN

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 264,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná lednice Beko RCNE560E60ZGBHN v černém provedení. Chladicí část má objem 356 litrů a mrazák má 145 litrů. Mezi přednosti kombinované chladničky patří beznámrazový systém NeoFrost, EverFresh+ zóna, HarvestFresh, antibakteriální ochrana, LCD displej, LED osvětlení. Mrazicí výkon dokáže za 24 hodin zmrazit 6,5 kg surovin a při poruše udrží potraviny v chladu až 24 hodin. HomeWhiz vám umožní kontrolovat a ovládat ledničku přes aplikaci pomocí telefonu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Vnitřek chladničky

Chladicí část kombinované ledničky disponuje 356 l vnitřním objemem. K dispozici je také EverFresh+ zóna s objemem 30 litrů. Hlavní výhoda zóny je schopnost udržet potraviny čerstvé po delší dobu. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena i zásuvkou, která je vybavena speciálním světelným režimem HarvestFresh™, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne.

Zóna EverFresh+

Pokud kupujete větší množství čerstvé zeleniny a ovoce, určitě oceníte EverFresh+ zónu ledničky. Technologie EverFresh + velmi přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudicí vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti potravin. Ty jsou tak uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy, díky čemuž vám ovoce a zelenina v této přihrádce vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínů až 3× déle.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta NoFrost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Mrazicí část

Spodní část kombinované ledničky disponuje mrazicí zónou o objemu 145 l. Vybavená třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 24 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky vnitřnímu stropnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla, ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebního provozu.

Praktická signalizace

Akustický signál Vás varuje vždy, když zapomenete dveře od lednice otevřené.

Invertorový kompresor

Invertorový kompresor patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější kompresory. Je  řízen přímo elektronicky a nepoužívá uhlíky. Díky němu tak dochází k plynulé přímé regulaci, to zajišťuje maximální výkon chladničky při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše chladnička postará o vše ostatní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 74,5 cm
Hmotnosť: 100 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ne

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 145 L
Mrazící výkon: 6,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 501 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 356 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 9999 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7298243114

Všechny parametry

Recenze Beko RCNE560E60ZGBHN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNE560E60ZGBHN