Beko RCNA406I40WN

Zobrazit

  • Sleva 20 %
  • Doprava zdarma

Šírka: 59.5 cm, Výška: 202.5 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 9 990 Kč

Sleva 20 % z původní cena: 12 490 Kč Zobraziť nápovědu

99,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCNA406I40WN v bílém provedení. NeoFrost chladnička o objemu 253 l a mrazákem s objemem 109 l je vybavena automatickým odmrazováním. Vnitřní vybavení chladicí části, která je umístěná nahoře, sestává z LED osvětlení, skleněných polic, dveřních poliček a plastových zásuvek na ovoce a zeleninu. Mrazicí část se 3 průhlednými plastovými policemi je umístěna ve spodní části. Mrazicí kapacita mrazničky je 6 kg/24 hodin. Při výpadku proudu udrží potraviny čerstvé 33 hodin. Chladnička Beko RCNA406I40WN je vybavena antibakteriálním těsněním. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB.

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky Beko RCNA406I40WN s vnitřním objemem 253 l disponuje odkládacími skleněnými plochami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část v prostoru vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED osvětlení které nehřeje, díky čemuž tak ušetříte spotřebu energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Čištění kombinované chladničky vám ve velké míře usnadní její automatické odmrazování, které má chladnička ve výbavě. Každá námraza se tedy odstraňuje automaticky a vy se tak nemusíte trápit s ručním odmrazováním.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 109 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 33 hodin.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, takže se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění o antibakteriální látky, které ho udržují bez bakterií. Tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru, která chrání vnitřek chladničky před nežádoucími mikroorganismy. 

NeoFrost

Máte dojem že potraviny v chladničce jsou vysušené a ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje, technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

SmoothFit panty

Dveře chladničky s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle nich linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že chladnička má stále stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 202.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Beko RCNA406I40WN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

TOMÁŠ

30. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vše ok

Tichý a velký