Beko RCNA406E60ZXBHN

18 990 Kč ? Ušetříte 11 % 16 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Smart kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN v nerezovém provedení. NeoFrost lednička o objemu 253 l a mrazákem s objemem 109 l je vybavena automatickým odmrazováním a dokonce nabízí i možnost kontroly a ovládání přes chytrý telefon pomocí aplikace. Vnitřní vybavení chladicí části umístěné nahoře sestává z LED osvětlení, skleněných polic, nerezového držáku na láhve, dveřních poliček a plastových zásuvek v EverFresh zóně. Mrazicí část se 3 průhlednými plastovými policemi je umístěna ve spodní části. Mrazicí kapacita mrazničky je 6 kg/24 hodin. Při výpadku proudu udrží potraviny čerstvé 30 hodin. Chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN je vybavena antibakteriálním těsněním. Maximální hlučnost dosahuje 35 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 11 %

Třída energetické účinnosti 2021: C

Zvažte i tento produkt

LG GBB72MCUFN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB72MCUFN v matné černé barvě. Chladničku lze ovládat na dálku prostřednictvím technologie Wi-Fi a také provádět inteligentní diagnostiku. Multi-Airflow systém nabízí…

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky Beko RCNA406E60ZXBHN s vnitřním objemem 253 l disponuje odkládacími skleněnými plochami. Pro odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část v prostoru EverFresh zóny (30 l) vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Nechybí ani nerezový držák láhví. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED osvětlení které nehřeje, díky čemuž tak ušetříte spotřebu energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Čištění kombinované chladničky vám ve velké míře usnadní její automatické odmrazování, které má chladnička ve výbavě. Každá námraza se tedy odstraňuje automaticky a vy se tak nemusíte trápit s ručním odmrazováním. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN dokonce nabízí i možnost kontroly a ovládání přes chytrý telefon pomocí aplikace.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 109 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 33 hodin.

NeoFrost

Máte dojem že potraviny v chladničce jsou vysušené a ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje, technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

EverFresh

Beko chladničky s přihrádkou EverFresh pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti a stabilizovat teplotu pomocí vzduchových kanálů. EverFresh poskytuje nejlepší podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny tak, aby si zachovaly dlouhou čerstvost. Až 30denní skladovatelnost čerstvých potravin.

HarvestFresh

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

SmoothFit panty

Dveře chladničky s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle nich linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že chladnička má stále stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 202,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 202,5 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 76 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 253 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 171 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: C

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522820064

Všechny parametry

Recenze Beko RCNA406E60ZXBHN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNA406E60ZXBHN