Beko RCNA406E40W vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička NeoFrost z modelové řady EVO Beko RCNA406E40W v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +++ a disponuje ProSmart invertorovým kompresorem. Objem chladící části je 253 l, z toho zóna na ovoce a zeleninu má 30 l. Chladící prostor je vybaven 3 skleněnými poličkami, Power LED stropním osvětlením, 4 dveřními poličkami, kovovou policí na lahve a dvěma zásuvkami EverFresh zóny. Mrazící část, umístěná dole má kapacitu 109 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 6 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 33 hodin. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E40W má integrované madlo a je také vybavena antibakteriálním těsněním. Ovládání je elektronické, umístěno z vnějšku pomocí LCD displeje. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Samsung RB33N340NWW/EF

Samsung RB33N340NWW/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB33N340NWW / EF v bílé barvě s beznámrazovou technologií True No Frost je zařazena do energetické třídy A +++. Technologie Multi Flow zajišťuje cirkulaci vzduchu.…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 185 cm
  • Hloubka: 66,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vnitřní vybavení

Chladící část kombinované chladničky Beko RCNA406E40W disponuje 253 l vnitřním objemem. K dispozici je také praktická EverFresh + zóna má 30 l, která se skvěle hodí pro uchovávání zeleniny a masa, v níž je teplota okolo 0 ° C a vlhkost se pohybuje mezi 50 až 90%. Hlavní výhoda nulové zóny je schopnost udržet potraviny čerstvé po delší dobu, než v jiných částech chladničky. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Nechybí ani kovová police na lahve. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED stropního osvětlení. Ovládání chladničky je umístěno z vnějšku pomocí přehledného LCD displeje.

Mrazící část

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 109 l. Vybavená třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 33 hodin.

Neo Frost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění a madlo o antibakteriální látky, které těsnění udržují bez choroboplodných zárodků a tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 78 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 188 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 253 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522820001

Všechny parametry

Recenze Beko RCNA406E40W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNA406E40W