Beko RCNA366K30W

Zobrazit

 • Sleva 39 %
 • Doprava zdarma

Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.2 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano,

 • Hlídat změny
 • Do oblíbených
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička NeoFrost z modelové řady EVO Beko RCNA366K30W v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A++. Objem chladicí části je 215 l a disponuje skleněnými poličkami, zásuvkou na ovoce a zeleninu, LED stropním osvětlením, dveřními poličkami a kovovou policí na láhve. Mrazicí část umístěna dole má kapacitu 109 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 6 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 33 hodin. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Kombinovaná chladnička Beko RCNA366K30W má integrované madlo a je také vybavena antibakteriálním těsněním. Ovládání je mechanické.

 

 

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky Beko RCNA366K30W s vnitřním objemem 215 l disponuje 3 odkládacími skleněnými plochami. Pro uložení ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena plastovou zásuvkou. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Nechybí ani kovová police na láhve. Osvětlení je zabepečné prostřednictvím moderního LED stropního osvětlení které nehřeje, díky čemuž tak ušetříte spotřebu energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 109 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 33 hodin.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, takže se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění o antibakteriální látky, které ho udržují bez bakterií. Tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru, která chrání vnitřek chladničky před nežádoucími mikroorganismy. 

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu

SmoothFit panty

Dveře chladničky s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle nich linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že chladnička má stále stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.2 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Beko RCNA366K30W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Vilma

29. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • hezký moderní design
 • tichý chod
 • prostorná chladnička
 • prostorný mrazák
 • samoodmrazovací
 • žádné jsem zatím nenašla

jde o moderní produkt ,který doporučuji všem zakoupit , budete spokojeni.