Beko RCNA 366 I30ZXB

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Liebherr Cnel 4213

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr Cnel 4213

Úsporná kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 4213 patří do energetické třídy A ++ s roční spotřebou 245 kWh. Mezi její přednosti patří beznámrazový systém NoFrost. Chladící část má objem 165 litrů,…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 186,1 cm
  • Hloubka: 65,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladicí zóna

Chladící část kombinované chladničky Beko RCNA 366 I30ZXB s vnitřním objemem 215 l, z toho EverFresh + zóna má 30 l, disponuje 3 odkládacími skleněnými plochami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena i plastovými zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Nechybí ani kovová police na lahve. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED stropního osvětlení, které nehřeje, díky čemuž, tak ušetříte spotřebu vaší energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Elektronické ovládání chladničky je umístěno uvnitř pomocí LCD displeje.

Zóna EverFresh +

Pokud kupujete množství čerstvé zeleniny a ovoce, určitě oceníte EverFresh+ zónu chladničky. Technologie EverFresh + velmi přesně kontroluje vlhkost vzduchu v skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti potravin. Ty jsou tak uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy, díky čemuž vám ovoce a zelenina v této přihrádce vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínů až 3 x déle.

Active Fresh Blue Light

Technologie aktivního modrého světla prodlužuje skladovatelnost a životnost čerstvého ovoce a zeleniny a pomáhá tak v zachování jejich přirozené barvy, chuti a vitamínů. Zajišťuje také, aby se na vložených potravinách netvořila plíseň, zabraňuje rozmnožování bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Vložené potraviny budete tak mít chráněné a dlouhodobě čerstvé.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou o objemu 109 l. Vybavená je třemi zásuvkami, pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 33 hodin.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění a madlo o antibakteriální látky, které těsnění udržují bez choroboplodných zárodků a tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky vnitřnímu stropový LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok v před ke zlepšení nízkospotřebního provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 186 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 270 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522720017

Všechny parametry

Recenze Beko RCNA 366 I30ZXB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNA 366 I30ZXB