Beko RCNA366E60XBN

  • Doprava zdarma

Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.2 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: C, Elektronický informační list


Cena 13 490 Kč

134,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCNA366E60XBN v nerezovém provedení. Chladnička má objem 215 litrů a disponuje dvěma přihrádkami na uložení ovoce a zeleniny i držákem na láhve. Má boční poličky a držák na vajíčka. Mrazák s třemi mrazicími boxy je umístěn dole a má objem 109 litrů. Akumulační doba při výpadku proudu je až 33 hodin, mrazicí výkon je 6 kg/24 hodin. Hlučnost jen 35 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo a LCD displej umístěn na vnější straně dvířek. Klimatická třída: SN-T. Chladnička má technologii NeoFrost, funkci rychlého chlazení a mražení, a také režim prázdnin. Rozměry (v × š × h): 185,2 × 59,5 × 67 cm.

Chladnička s objemem 215 litrů

Chladnička s objemem 215 litrů vám umožní skladovat velké množství potravin. K dispozici máte 3 skleněné police a jednu polici na uložení láhví. Má dvě plastové zásuvky (objem 30 litrů) ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. Na dvířkách jsou umístěny čtyři průhledné poličky - ideální pro uložení vajíček, nápojů, či jiných menších surovin. Ovládání chladničky je umístěno zvenku pomocí přehledného LCD displeje.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 109 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 33 hodin.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.2 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko RCNA366E60XBN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno