Beko RCNA366E60WN

Kombinovaná chladnička Beko RCNA366E60WN v bílé barvě. Lednička má objem 215 litrů a disponuje přihrádkou FreshZone i držákem na láhve. Má 3 boční poličky na dvířkách a 3 skleněné police. Mrazák s třemi mrazicími boxy je umístěn dole a má objem 109 litrů. Akumulační doba při výpadku je až 33 hodin, mrazicí výkon je 6 kg/24 hodin. Hlučnost jen 35 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo. Klimatická třída: SN-T. Má SmoothFit panty, invertorový kompresor ProSmart a technologii NeoFrost. Rozměry (V × Š × H): 185,2 × 59,5 × 67cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: C

Zvažte i tento produkt

Liebherr CU 3515

Kombinovaná chladnička je vyrobena v bílém provedení. Ve svém nitru poskytuje dostatek prostoru na zásuvky a přihrádky. Čtyři police se nacházejí i na vnitřní straně dveří. Samozřejmostí je…

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 181,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

215litrová lednička

Lednice s objemem 215 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. K dispozici máte 3 skleněné police s bílým profilem, jednu polici na uložení lahví. Nechybí ani Fresh zóna se dvěma boxy o objemu až 30 litrů, které uchovají zeleninu a maso déle čerstvé. Na dvířkách jsou umístěny tři průhledné poličky ideální pro uložení vajíček, nápojů či jiných menších surovin. Zaujme i čistým designem v bílé barvě. Na vnějších dvířkách je umístěn LCD displej a integrované madlo.

Mrazicí část

Spodní část kombinované chladničky značky Beko disponuje mrazicí zónou o objemu 109 l. Vybavená třemi transparentními zásuvkami pro mrazení potravin. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 33 hodin.

Technologie NeoFrost

Představuje variantu NoFrost chlazení. Má dva nezávislé chladicí okruhy v jednom zařízení. Udržuje optimální vlhkost vzduchu v chladničce a suchý a studený vzduch v mrazničce. Potraviny uložené v chladicí části tak nechladí vzduch z mrazničky, díky čemuž nejsou vysušené, nedostanou se do styku jejich pachy navzájem a vydrží déle čerstvé. Bonusem je, že nemusíte nic odmrazovat.

Zapadne kamkoli

Kombinovaná chladnička má panty SmoothFit, které lze otevřít, i když je hned vedle umístěna kuchyňská linka, protože jsou bez náběhu. Znamená to, že chladnička má stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

Tichý provoz invertorového kompresoru

Chladnička značky Beko RCNA366E60WN se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 35 decibelů. Vnitřek ukrývá výkoný a úsporný ProSmart invertovorý kompresor, který oproti jiným kompresorům má delší životnost a nižší spotřebu energie.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Představuje krok v před ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 185,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,2 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnosť: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 166 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: C

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522720053

Všechny parametry

Recenze Beko RCNA366E60WN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNA366E60WN