Beko RCNA 366 E30ZXP

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Liebherr Cnel 4213

Úsporná kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 4213. Mezi její přednosti patří beznámrazový systém NoFrost. Chladící část má objem 165 litrů, mrazící 129 litrů. Chladnička sestává ze systému důmyslně…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 186,1 cm
  • Hloubka: 65,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladicí zóna

Chladící část kombinované chladničky Beko RCNA 366 E30ZXP s vnitřním objemem 215 l, z toho EverFresh + zóna má 30 l, disponuje 3 odkládacími skleněnými plochami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena i plastovými zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Nechybí ani kovová police na lahve. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED stropního osvětlení, které nehřeje, díky čemuž, tak ušetříte spotřebu vaší energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Elektronické ovládání chladničky je umístěno na dveřích pomocí vnějšího LCD displeje.

Zóna EverFresh +

Pokud kupujete množství čerstvé zeleniny a ovoce, určitě oceníte EverFresh+ zónu chladničky. Technologie EverFresh + velmi přesně kontroluje vlhkost vzduchu v skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti potravin. Ty jsou tak uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy, díky čemuž vám ovoce a zelenina v této přihrádce vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínů až 3 x déle.

Active Fresh Blue Light

Technologie aktivního modrého světla prodlužuje skladovatelnost a životnost čerstvého ovoce a zeleniny a pomáhá tak v zachování jejich přirozené barvy, chuti a vitamínů. Zajišťuje také, aby se na vložených potravinách netvořila plíseň, zabraňuje rozmnožování bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Vložené potraviny budete tak mít chráněné a dlouhodobě čerstvé.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou o objemu 109 l. Vybavená je třemi zásuvkami, pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 33 hodin.

Neo Frost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění a madlo o antibakteriální látky, které těsnění udržují bez choroboplodných zárodků a tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky vnitřnímu stropový LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok v před ke zlepšení nízkospotřebního provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 186 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: titan
Šířka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 270 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522720012

Všechny parametry

Recenze Beko RCNA 366 E30ZXP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNA 366 E30ZXP