Beko NWUE87254CSH5B


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 55 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Automatická pračka Beko NWUE87254CSH5B s černými dvířky poskytne kapacitu pro 8 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 72 dB. K dispozici je 15 pracích programů. Má funkce SteamCure, AddXtra, SteamExpert™, Hygiene a mnoho dalších. Nabízí ovládání prostřednictvím aplikace HomeWhiz.

SteamCure

Para SteamCure pomáhá během pracího cyklu odstranit odolné skvrny tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skvrny nasákne a umožní jejich vyprání. Naopak zabraňuje mačkání při odstřeďování, usnadňuje žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.

Aplikace HomeWhiz

Díky technologii Bluetooth můžete pračku připojit k mobilní aplikaci HomeWhiz a ovládat ji na dálku. Aplikace nabízí možnost používat další prací programy a různé návody a tipy pro efektivní praní.

Vyprání plné náplně prádla za pouhých 28 minut

S programem Daily Express můžete vyprat plnou náplň při 30 °C za 28 minut. Díky tomu se skvěle hodí pro pravidelné praní běžně znečištěného prádla, které je třeba vyprat večer a ráno usušit.

Xpress Super Short

Program Xpress SuperShort je ideální pro rychlé praní menších dávek prádla. Vypere a odstředí až 2 kg prádla za 14 minut. Je ideální pro rychlé praní běžně znečištěného oblečení, které je třeba co nejrychleji usušit.

AddXtra

Na začátku vybraných programů můžete stisknout tlačítko Start/Stop, dvířka se odemknou a vy můžete přidat zapomenuté ponožky nebo tričko, ale i větší předměty, jako je polštář nebo peřina. Není nutné resetovat program a dlouho čekat na odemknutí dveří.

Program pro alergiky

Program Hygiene+ odstraní z prádla až 99,9 % všech bakterií, pylů a dalších alergenů, takže je vhodný zejména pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožkou. Jeho účinnost je potvrzena certifikací Allergy UK.

Odstranění skvrn bez předpírky

Program StainExpert™ dokáže odstranit až 24 typů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifických pohybů bubnu, doby praní a doby namáčení vypere skvrny bez ručního předmáčení.

Jak zvolit správný mezikus k pračce a sušičce Beko

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 55 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Beko NWUE87254CSH5B

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Attila

23. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáRadmila

14. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichá, velký buben
  • Tichosti a signál zvukový
  • Nic