Beko NWUE77264CSH5A


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 44 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 49 cm. Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Pračka s předním plněním Beko NWUE77264CSH5A v bílé barvě má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování 1400 ot/min při hlučnosti 72 dB. Nabízí 15 programů a nechybí ani praktické funkce, jako je čištění bubnu, zkrácení programu a odložený start 0 - 24 hodin.

Buben AquaWave

Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Urychlete praní, když spěcháte

Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. V případě potřeby je tak možné upravit dobu praní až o polovinu standardní doby.

Denní expres

S programem Daily Express lze plnou náplň vyprat při 30 °C za 28 minut. Díky tomu se skvěle hodí pro pravidelné praní běžně zašpiněného prádla, které je třeba vyprat večer, aby bylo ráno suché.

Ruční praní

Program ručního praní napodobuje šetrné ruční praní, takže lze prát i kašmír a hedvábí. Je vhodný i pro krajkové oděvy, jako je spodní prádlo nebo společenské šaty.

Ochrana proti pomačkání

Automatická ochrana proti pomačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení programu, pokud nemůžete vyprané oblečení z pračky ihned vyjmout. Tím se omezí pomačkání prádla.

SteamCure

Funkce SteamCure pomáhá během pracího cyklu odstranit odolné skvrny tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skvrny nasákne a umožní jejich vyprání. Na druhé straně zabraňuje pomačkání během odstřeďování a usnadňuje tak žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů a dokáže také osvěžit jinak čisté prádlo bez nutnosti praní.

Stáhněte si další prací programy

Jednoduše si nainstalujte aplikaci HomeWhiz do svého chytrého telefonu a spárujte ji s pračkou Beko prostřednictvím Bluetooth. Poté můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku prostřednictvím telefonu nebo vyhledávat návody a tipy pro co nejefektivnější praní.

Invertorový motor ProSmart

Díky invertorovému motoru ProSmart v pračce se otáčení bubnu přizpůsobí vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručuje nízkou hladinu hluku s dlouhou životností spotřebiče. Výsledek praní je vždy dokonalý a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k vašemu oblečení.

AddXtra

Na začátku vybraných programů můžete stisknout tlačítko Start/Stop, dvířka se odemknou a vy můžete přidat zapomenuté ponožky nebo tričko, ale i větší předměty, jako je polštář nebo peřina. Není nutné program přenastavovat a dlouho čekat na odemknutí dvířek.

Jak zvolit správný mezikus k pračce a sušičce Beko

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 49 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

9 recenzí Beko NWUE77264CSH5A

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

LUCIE

25. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Naprostá spokojenost.
  • Zatím nic.

Luboš

31. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáMiloslav

16. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze DobráAdéla

11. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


Zatím naprostá spokojenost s pračkou a jejím poměrem cena/kvalita. Funguje jak má, ovládání je intuitivní, disponuje dostatkem užitečných programů. Po pár týdnech užívání ale ještě nelze úplně hodnotit. Třešničkou navrch je její velice vkusný moderní design - povedená je obzvlášť kombinace s černou, takže se v komoře náramně vyjímá a je potěšením i pro oko :-)