Beko MOC20100B


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 0 W, Vestavěný displej: Ne, Barva: černá, Výška: 26,2 cm, Šířka: 45,2 cm, Hloubka: 32,5 cm. Více info


Cena 2 039 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Beko MOC20100B v černé barvě má vnitřní objem 20 litrů. Ovládání je mechanické zajištěné pomocí dvou otočných voličů umístěných na boku. Nabízí 5 úrovní výkonu s maximálním výkonem mikrovln 700 W. Funkce rozmrazování je součástí také. K dispozici je mechanický 30 minutový časovač. Dvířka se otevírají do strany pomocí tlačítka. Skleněný talíř má průměr 24,5 cm. Šířka mikrovlnné trouby je 45,2 cm.

Vlastnosti

Mikrovlnná trouba Beko MOC20100B je praktickou pomůckou do každé kuchyně. Její vnitřní objem je 20 litrů a průměr jejího otočného talíře je 24,5 cm. Pro pohodlné otevírání dvířek má k dispozici tlačítko. Dvířka mikrovlnky mají přizpůsobenou průhlednou část, díky které můžete sledovat přípravu vašeho jídla.

Příprava jídel

Praktická a volně stojící mikrovlnná trouba se jednoduše postará o přípravu a ohřátí vašich každodenních jídel. Přizpůsobená je i funkce rozmrazování, pomocí které můžete za krátký čas rozmrazit zmražená jídla. Díky volně stojící mikrovlnné troubě si můžete velmi jednoduše a za krátký čas připravit různá jídla a vychutnávat si jejich skvělou chuť.

  •     5 úrovní výkonu

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a praktické a realizuje se mechanicky pomocí dvou otočných voličů, které se nacházejí na její přední straně na boku. K dispozici je i praktický mechanický časovač. Její mikrovlnný výkon je 700 W. Mikrovlnná trouba se snadno čistí a na spodní části má přizpůsobené pogumované nožky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko MOC20100B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi