Beko HTE 7613 YBSTR

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

LG F72J7HG1W

Splátky bez navýšení na 20 měsíců na veškeré produkty LG (více info)

LG F72J7HG1W

14 990 Kč

K odeslání 1 ks

Smart parní pračka se sušičkou LG F72J7HG1W v Slim rozměrech se řadí do energetické třídy B. Je ideální pro menší rodiny. Má kapacitu bubnu pro praní je 7 kg a sušení 4 kg. Její maximální hlučnost je…

 • Hloubka: 45 cm
 • Kapacita bubnu: 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart pračka se sušičkou

Inteligentní pračka se sušičkou Beko HTE 7613 YBSTR v bílém provedení je vybavena invertorovým motorem ProSmart s 10 letou zárukou na motor. Elektromagnetický režim provozu šetří energii a zaručuje tichý chod a dlouhou životnost. Přizpůsobuje otáčení bubnu vašemu oblečení a zaručuje dokonalý a jemný výsledek. Díky integrované sušičce ušetříte prostor v domácnosti a můžete si pohodlně vyprat i usušit prádlo pomocí jednoho spotřebiče. Zařazena je do energetické třídy B, na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg a vysušit 4 kg prádla což nepochybně ocení větší rodiny. Odstřeďování dosahuje maximálně 1200 otáček za minutu. Mezi programy si určitě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost během praní dosahuje 58 dB a během odstřeďování 75 dB a při sušení 64 dB. K dispozici máte také možnost odloženého startu 0 - 24 hod.

 • 14 definovaných programů + 5 programů ke stažení: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini / Mini14, Vlna / Ruční praní, Péřové oblečení, Odstřeďování + vypouštění, máchání, Košile, Sušení bavlny, Sušení syntetiky, Praní + sušení Hygiena +, Praní + sušení 4kg, Wash & Wear, Mix, Outdoor / Sport, Tmavé / Jeans, ručníky, Spodní prádlo
 • Funkce: předpírka, pára, Fast +, Bluetooth, čištění bubnu s párou, dětská pojistka, sušení, ochrana proti zmačkání s párou

Ovládejte ji na dálku

Inteligentní pračku se sušičkou je možné spárovat s mobilním zařízením, do kterého je třeba si stáhnout aplikaci HomWhiz. Pak ji můžete pohodlně ovládat prostřednictvím technologie BlueTooth a získat tak informace o vašem spotřebiči. Aplikace umožňuje stáhnout i další programy.

Přednosti programů

 •     Extra šetrný program pro vlněné oblečení: Máte oblíbený svetr a bojíte se ho dát do pračky, v tom případě určitě využijete certifikovaný program Woolmark, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální pečlivostí.
 •     Program Hygiene +: Tento program využijí a ocení zejména alergici a domácnosti, které perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a deky nebo plachty. Jde o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro vysokou hygienu.
 •     Péřové oblečení: Díky tomuto programu vyperete pohodlně kabáty, vesty, buddy a jiné prádlo, která obsahuje peří. Speciální pohyby při praní zajistí, aby se voda dostala i do mezer mezi peřím.
 • Užitečný program Drum Cleaning pro snadné čištění bubnu je potřebné spustit bez prádla. Doporučuje se použití speciálního prostředku pro čištění bubnu. Opakovat čištění bubnu se doporučuje cca. každé 2 měsíce.

Odstraňování skvrn

Odstraňování skvrn z prádla nepatří mezi zábavné aktivity. Díky StainExpert ve spojení s ProSmart invertorovým motorem se bez problémů zbavíte až 24 druhů různých skvrn. Kombinací různých teplot, kontrolovaného otáčení bubnu či optimalizace času praní a namáčení dosáhnete dokonalé výsledky při odstraňování i těch nejodolnějších skvrn.

Ochrana proti pokrčení

Často se stává, že prádlo nestihnete vybrat ihned po jeho vyprání a následně zůstane pokrčené a zatuchlé. Funkci pro ochranu proti zmačkání je možné zvolit jako dodatečnou k pracímu cyklu. Po jejím zvolení se buben pračky otáčí až po dobu 8 hodin, pro zamezení pomačkání prádla na konci programu. Kdykoliv je možné během jejího trvání ji přerušit a prádlo vyjmout.

Vypere bez fleků a potřeby žehlení

Jedinečná technologie společnosti Beko SteamCure zajistí, aby bylo vaše oblečení nejen čistší ale i méně zmačkané. Využívá páru, která během praní uvolní nečistoty a při odstřeďování zabrání zmačkání. Navíc jako bonus udrží spotřebič stále čistý.

Další funkce a technologie

 •      Funkce Fast + umožňuje program zrychlit až o více než polovinu. Pokud potřebujete vyprat prádlo rychleji, už to nebude problém.
 •      Automatický restart: V případě, že uprostřed pracího cyklu nečekaně vypadne elektrika, není třeba celé praní začínat od začátku. Pračka se sušičkou si zapamatuje, kde před výpadkem proudu skončila a bude v něm pokračovat.
 •      AquaFusion: V běžných pračkách část pracího prostředku uniká do odpadu ještě před zahájením cyklu. Pračka se Susik s AquaFusion technologií využije 100% nadávkovaného prostředku.
 •      SilenTech: se spotřebičem s technologií SilentTech si můžete užívat pohodu a klid bez rušivých zvuků pračky. Kombinací inovovaných pohybů bubnu, ProSmart invertorového motoru a výborného odhlučnění vás nebude rušit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 50 cm
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti B
 • Počet programů 20
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 168 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 7 Kg
 • Kapacita sušení 4 Kg
 • Objem bubnu 47 L
 • Mn.programů pro sušení 5
 • Maximální hloubka 53 cm

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 62 Kg
Maximální hloubka: 53 cm

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 20
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Bavlna, Syntetika

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 45 L
Celková spotřeba: 5,67 kWh
Roční spotř.en. při praní: 168 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9000 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 75 db
Hlučnost (sušení): 64 db
Hlučnost (praní): 58 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 47 L

Další parametry

Kapacita praní: 7 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 600 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 4 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,67 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 89 L
Mn.programů pro sušení: 5
Technologie: Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 7166042300

Všechny parametry

Recenze Beko HTE 7613 YBSTR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko HTE 7613 YBSTR