Beko HII64505FHT

Indukční varná deska Beko HII64505FHT (šířka 60 cm) v elegantním černém provedení se zkosenými hranami zapadne do designu kuchyně. Sklokeramický povrch pro ochranu a snadné čištění varné desky. 4 varné zóny pro rychlou přípravu jídel. Disponuje užitečnými technologiemi Eco, IndyFlex (spojení 2 varných zón do jedné), Touch Slider pro snadné ovládání, Dětský zámek a Booster. Časovač pro každou varnou zónu. Maximální příkon varného panelu je 7200 W. Připravte vaše oblíbené jídla rychle a jednoduše na indukční varné desce Beko HII64505FHT. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654

Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654

16 990 Kč

K odeslání 1 ks

Indukční varná deska Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654 v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S funkcí FlexiBridge Bridge můžete zkombinovat až 4 varné…

 • Šířka: 59 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Beko HII64505FHT

Indukční varná deska Beko HII64505FHT (šířka 60 cm) má moderní a elegantní provedení v černé barvě, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Černou plochu doplňuje tenký černý rámeček se zkosenými hranami. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat posunem jednoho prstu prostřednictvím dotykového ovládání umístěného Touch Slider v přední části desky. Při vaření můžete využít až čtyři varné zóny, na které můžete bez jakéhokoliv omezení položit hrnce a jiné nádoby.

Technologie IndyFlex a Booster

Při přípravě väčiešho množství jídla jistě oceníte technologii IndyFlex, která vám umožní použít i hrnce s většími rozměry. Technologie dokáže spojit dvě indukční zóny, čímž vznikne jedná velká varná zóna. Je jen na vás jestli využijete spojení zón nebo budete vařit na dvou oddělených varných zónách. Funkce Booster zase přivádí jídlo rychleji do varu. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychleji. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se její celý povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, potravina se nepřipálí a snadno se odstraní. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí jednou přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Společnost BEKO myslela i na vaši ochranu. Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí. Abyste měli ovládání pod kontrolou varná deska disponuje i funkcí proti přetečení, zda kontrolkou zbytkového tepla. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost!

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 4,8 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10,8 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7757188627

Všechny parametry

Recenze Beko HII64505FHT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko HII64505FHT