Beko HII 64401 MT

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Šírka: 58 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Funkce Boost: Ne, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.4 kW,


Cena 5 989 Kč

Sleva 33 % z ceny doporučené výrobcem: 8 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 59,89 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Beko HII64401MT v černém provedení nabízí 4 varné zóny různého průměru a výkonu. Všechny jsou vybaveny praktickým časovačem pro každou varnou zónu. Senzorové ovládání varné desky se nachází na přední části. Pro dokonalou bezpečnost varná deska nabízí dětský zámek, ochranu před přetečením a přehřátím, funkci automatického vypnutí a upozorňuje na zbytkové teplo.

Praktická varná deska

Indukční varná deska Beko HII64401MT má moderní a elegantní provedení v černé barvě, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Při vaření můžete využít až čtyři varné zóny, na které můžete položit hrnce a jiné nádoby. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.

Varné zóny

  • Přední levá (kW): Ø 180-2 000 W
  • Zadní levá (kW): Ø 145-1 600 W
  • Přední pravá (kW): Ø 145-1 600 W
  • Zadní pravá (kW): Ø 180-2 000 W

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychlejší. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se celý její povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, nepřipálí se a jednoduše to odstraníte. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí. Abyste měli ovládání pod kontrolou, varná deska disponuje i funkcí proti přetečení, přehřátí či kontrolkou zbytkového tepla. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 58 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko HII 64401 MT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno