Beko HII64400MTX

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 18 %

Šírka: 58 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.2 kW,


Cena 7 390 Kč

Sleva 18 % z ceny doporučené výrobcem: 8 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 886,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Beko HII64400MTX v černé barvě s nerezovým rámečkem má 4 varné zóny různého průměru a výkonu. Všechny jsou vybaveny Booster funkcí a praktickým časovačem pro každou varnou zónu. Dotykové ovládání varné desky se nachází na přední části. Pro dokonalou bezpečnost varná deska nabízí dětský zámek, ochranu před přetečením a přehřátím, funkci automatického vypnutí a upozorňuje na zbytkové teplo.

Paktická varná deska

Indukční varná deska Beko HII64400MTX má moderní a elegantní provedení v černé barvě s nerezovým rámečkem, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Při vaření můžete využít až čtyři varné zóny, na které můžete bez jakéhokoliv omezení položit hrnce a jiné nádoby. Funkce Booster přivádí jídlo rychleji do varu. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.

Varné zóny

  • Průměr a výkon (W- Max / Boost) - levá přední: Ø 180 - 2000/2300
  • Průměr a výkon (W- Max / Boost) - levá zadní: Ø 180 - 2000W, 2300W
  • Průměr a výkon (W- Max / Boost) - pravá přední: Ø 145 - 1600W, 1800W
  • Průměr a výkon (W- Max / Boost) - pravá zadní: Ø 210 - 2100W, 2300W

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychleji. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se její celý povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, potravina se nepřipálí a snadno se odstraní. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí jednou přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Společnost Beko myslela i na vaši ochranu. Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 58 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko HII64400MTX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno