Beko HII 64400 AT vystavený kus s plnou zárukou

Indukční varná deska Beko HII 64400 AT v černém provedení má 4 varné zóny různého průměru a výkonu. Všechny jsou vybaveny timer a boostery. Pro dokonlalú bezpečnost varná deska nabízí dětský zámek, ochranu před přetečením a přehřátím, funkci automatického vypnutí a ukazatel zbytkového tepla. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 50 %
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Samostatná varná deska

Velmi elegantně působící je indukční varná deska Beko HII 64400 AT. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Nabízí 4 indukční varné zóny, praktický indikátor zapnutí, i digitální displej. Vyniká i výbornými funkcemi jako je Booster pro velmi rychlý ohřev, či timer pro všechny varné zóny. Má moderní a elegantní provedení v černé barvě, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Funkce Booster přivádí jídlo rychleji do varu. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.

Varné zóny

 • Přední levá (kw) Ø 180 - 2000/2300 W
 • Zadní levá (kw) Ø 180 - 2000/2300 W
 • Přední pravá (kw) Ø 145 - 1600/1800 W
 • Zadní pravá (kw) Ø 210 - 2000/2300 W

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychleji. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se její celý povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, potravina se nepřipálí a snadno se odstraní. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí jednou přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Senzorové dotykové ovládání je umístěno uprostřed, takže je vždy po ruce. Snadno nastavíte teplotu nebo zapnete/vypnete časovač. Ten vám usnadní přípravu pokrmu, protože nebudete muset hlídat dobu vaření. Nastavte si interval, po jehož uplynutí se varná plocha automaticky vypne. Přitom zazní zvukový signál, který umlčíte stiskem kteréhokoli tlačítka. Ukazatel zbytkového tepla má bezpečnostní význam a využijete jej i k udržení teploty již uvařených potravin. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost. Společnost Beko myslela i na vaši ochranu. Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí.

 

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 58,2 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240, 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 58,2 cm
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 51,2 cm
Hmotnost: 11 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7757189202

Všechny parametry

Recenze Beko HII 64400 AT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko HII 64400 AT