Beko HI I64202 MTB

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Šírka: 58 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.4 kW,


Cena 7 293 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 8 390 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 72,93 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Beko HI I64202 MTB má 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Senzorové ovládání je umístěno v předu uprostřed. Každá varná zóna je vybavena časovačem a funkcí Booster. Dětský zámek ochrání před nechtěným přestavením parametrů. Indukční varná deska Beko HI I64202 MTB je také vybavena automatickým vypnutím a ochranou proti přetečení a přehřátí. Přední hrana je zkosená. Šířka 58 cm.

Praktická varná deska

Indukční varná deska Beko HI I64202 MTB má moderní a elegantní provedení v černé barvě, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Černou plochu doplňují zkosené hrany. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Při vaření můžete využít až čtyři varné zóny, na které můžete položit hrnce a jiné nádoby. Funkce Booster přivádí jídlo rychleji do varu. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.
varné zóny

  •     Přední levá (kw) Ø 180 - 1800/2300 W
  •     Zadní levá (kw) Ø 180 - 1800/2300 W
  •     Přední pravá (kw) Ø 145 - 1600/1800 W
  •     Zadní pravá (kw) Ø 210 - 1800/2300 W

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychleji. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se její celý povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, nepřipálí se a jednoduše se odstraní. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí. Abyste měli ovládání pod kontrolou varná deska disponuje i funkcí proti přetečení, proti přehřátí či kontrolkou zbytkového tepla. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 58 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko HI I64202 MTB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno