Beko HII 64202 FMT

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −16 %

Šírka: 58 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.2 kW,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Beko HII 64202 FMT má 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. IndyFlex umožňuje dvě samostatné zóny spojit do jedné velké obdélníkové. Senzorové ovládání je umístěno vepředu uprostřed. Každá varná zóna je vybavena časovačem a funkcí Booster. Dětský zámek ochrání před nechtěným přenastavením parametrů. Indukční varná deska Beko HII 64202 FMT je také vybavena automatickým vypnutím a ochranou proti přetečení a přehřátí. Přední hrana je zkosená. Šířka 58 cm.

Praktická varná deska

Indukční varná deska Beko HII 64202 FMT má moderní a elegantní provedení v černé barvě, díky kterému skvěle zapadne mezi vaše ostatní spotřebiče. Černou plochu doplňují zkosené hrany. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Při vaření můžete využít až čtyři varné zóny, na které můžete položit hrnce a jiné nádoby. Funkce Booster přivádí jídlo rychleji do varu. Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný.

Varné zóny

Díky IndyFlex lze dvě samostatné varné zóny spojit do jedné velké obdélníkové a připravovat pokrmy i v pekáči nebo velkém hrnci.

  •     Přední levá (kW): Ø 180-1 800 / 2 300 W
  •     Zadní levá (kW): Ø 180-1 800 / 2 300 W
  •     Přední pravá (kW): Ø 145-1 600 / 1 800 W
  •     Zadní pravá (kW): Ø 210-1 800 / 2 300 W

Snadná údržba

Mytí varné desky nebylo nikdy rychlejší. Sklokeramický povrch chrání desku před poškrábáním a nečistotami. Deska je navržena tak, aby se celý její povrch při vaření nezahříval, takže pokud něco omylem vylijete na desku, nepřipálí se a jednoduše to odstraníte. Už více nemusíte plýtvat čisticími prostředky na připáleniny, desku stačí přetřít a je čistá.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Indukční varná deska disponuje dětským zámkem, díky kterému se již nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí. Abyste měli ovládání pod kontrolou, varná deska disponuje i funkcí proti přetečení, přehřátí či kontrolkou zbytkového tepla. Časovač pomůže při vaření, stačí si jen nastavit délku vaření. Po vypršení času se daná varná zóna vypne. Vaření bude nejen rychlé, ale také bezpečné pro vaši domácnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 58 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko HII 64202 FMT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno