Beko HDMI 32400 DTX

Nákupem získáte 68,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Beko HDMI 32400 DTX, široká 30 cm se dvěma varnými zónami, s časovačem a Boosterem. Umožňuje rychlé a snadné čištění díky tomu, že povrch varné desky se nezahřívá a vylité potraviny se nepřipálí - desku bude mnohem snazší udržet čistou. Indukční technologie nabízí nejefektivnější způsob vaření. Ohřívá se jen ta část nádobí, která je v kontaktu s varnou deskou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Beko HIC 64404 T

Beko HIC 64404 T

Sklokeramická varná deska Beko HIC 64404 T v černé barvě má 4 Hi-Light varné zóny různého průměru a výkonu (z toho 1 dvojitá a 1 trojitá). Všechny varné zóny jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla…

  • Šířka: 58 cm
  • Typ varné desky: Sklokeramická
  • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Rychlá příprava jídla, kterou si oblíbíte

Máte dost zdlouhavého čekání na uvaření jídla? S indukční varnou deskou Beko HDMI 32400 DTX a její praktickou funkcí Booster již nemusíte čekat. Tato funkce se postará o rychlý ohřev. Jen za pár minut bude váš pokrm perfektně uvařený! S funkcí Booster bude vaření až směšně snadné. Konečně nebudete zbytečně ztrácet vzácné minuty při přípravě jídla a budete mít možnost využít svůj drahocenný čas na příjemnější činnosti. Odteď bude s touto skvělou varnou deskou příprava oběda či chutné večeře hotová v rekordně krátkém čase.

Vaše kuchyň bude odteď bezpečnějším místem

Společnost Beko myslela při navrhování této indukční varné desky na všechno. Proto ji vybavila dětským zámkem, se kterým se nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí v kuchyni. Vaření, tak pro vás bude pohodlnější, protože se nebudete muset už více starat o bezpečí v kuchyni, protože se o to za vás postarala společnost Beko.

Dvě varné zóny s vysokým výkonem

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na 2 varných zónách, které se liší v průměrech i výkonech, ale s každou z nich dosáhnete kvalitních výsledků. Deska je vybavena 2 varnými zónami, přičemž přední disponuje průměrem 160 mm a výkonem 1 400 W a zadní disponuje průměrem 200 mm a výkonem 3 000 W. Je jen na vás, kterou varnou zónu si zvolíte.

Dve varné zón s vysokým výkonom - Beko HDMI 32400 DTX

Rychlé a snadné čištění varné desky, které vám ušetří čas

Indukční varná deska Beko HDMI 32400 DTX je navržena tak, aby její čištění bylo pro vás rychlé a snadné. Díky povrchu indukční varné desky, který se nezahřívá, bude pro vás snadné otřít vylité tekutiny, posbírat potraviny, které vypadly z hrnce nebo pánve během vaření, protože se nemají jak připálit. Takto jednoduše udržíte varnou desku čistou, a zároveň i sebe v bezpečí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 30 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 2
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30 cm
Výška: 5 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 5,9 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 2

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ano
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 3,6 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Beko HDMI 32400 DTX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko HDMI 32400 DTX