Beko HCB93744BX

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Beko HCB93744BX v nerezové barvě je zařazen do energetické třídy A. Zbaví vaši kuchyň páry, nepříjemných zápachů a vlhkosti. Je použitelný pro odtah i pro recirkulaci. Osvětlení odsavače par je zajištěno pomocí dvou 4 W LED žárovek. K dispozici jsou 4 stupně rychlosti s maximálním výkonem odsávání 740 m³ / h. Nabízí i funkci automatického vypnutí a čištění vzduchu. Ovládání odsavače par Beko HCB93744BX je zajištěno prostřednictvím Soft Touch tlačítek, která jsou umístěna vepředu. K dispozici jsou 3 kovové tukové filtry. Maximální hlučnost dosahuje 71 dB. Šířka: 90 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch DWK97HM60

Na splátky s 0% navýšením (více info)

Bosch DWK97HM60

Komínový odsavač par BOSCH DWK97HM60 v černé barvě a šikmým designem se skleněným štítem. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při…

 • Šířka: 90 cm
 • Maximální hlučnost: 57 db
 • Maximální výkon odsávání: 680 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vaření bez nepříjemného pachu

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká přebytek par, které zhoršují vzduch v kuchyni a zaplňují celý prostor. Komínová digestoř Beko HCB93744BX se postará o jejich rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky jeho výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné zápachy. Digestoř má zabudovaný jeden kvalitní motor, který zajišťuje maximální výkon odsávání až 740 m³/h, hlučnost dosáhne maximálně 71 dB. Nabízí 4 úrovně nastavení rychlosti s funkcí automatického vypnutí, které si jednoduše navolíte prostřednictvím elektronického ovládání.

Automatické vypnutí a čištění vzduchu

Digestoř disponuje funkcí automatického vypnutí, která vypne odsavač po 15 minutách od spuštění. Díky této funkci můžete opustit kuchyni hned po přípravě pokrmu s jistotou, že všechny nepříjemné pachy budou odstraněny a odsavač se vypne. Funkce čištění vzduchu se automaticky zapíná každou celou hodinu na 10 minut v nejnižší úrovni. Zabezpečuje tak neustálou výměnu vzduchu v kuchyni při minimální spotřebě energie a nízké úrovni hluku.

LED osvětlení

Světlo z digestoře se příjemně šíří po celé pracovní ploše a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním osvětlením, které je dostatečně silné a je zajištěno dvěma 4 W světly pro osvětlení prostoru pod digestoří i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortněji a jednodušeji.

Filtr

Odsavač par disponuje třemi vyjímatelnými kovovými filtry pro zachytávání tukových částic. Odsavač nabízí také způsob recirkulace - uhlíkový filtr Beko UF - 13 není součástí balení. Je třeba jej zakoupit zvlášť.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  90 cm Šířka
 • Maximální hlučnost
  64 db Maximální hlučnost
 • Maximální výkon odsávání
  610 m3 Maximální výkon odsávání

Další vlastnosti

Značka: Beko
Maximální výkon odsávání: 610 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: UF-13
Potřebný počet uhl. filtrů: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 91,5 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 16,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 100 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ne

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7702386705

Všechny parametry

Recenze Beko HCB93744BX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se