Beko GNE60531XBRN


Americká chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 387 l, Čistá kapacita mrazničky: 152 l, Roční spotřeba energie: 378 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 84 cm, Výška: 182 cm. Více info


Cena 34 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 344 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Beko GNE60531XBRN FrenchDoor nabízí celkový objem 539 litrů. Chladnička má objem 387 litrů a mraznička 152 litrů. Je vybavena invertorovým kompresorem, technologií NeoFrost, funkcí Eco a režimem Holiday. Maximální hladina hluku je 35 dB.

NeoFrost™

Chladnička je vybavena technologií NeoFrost™. Jedná se o dva chladicí okruhy, jeden pro chladicí část a druhý pro mrazicí část. Tím se zabrání mísení vzduchu a pachů mezi chladničkou a mrazničkou. Udržuje suchý chladný vzduch v mrazničce a ideální vlhkost v chladničce. Potraviny tak vydrží déle čerstvé a není nutné mrazničku odmrazovat.

Alarm otevřených dveří

Součástí je také zvukový signál, který se ozve, pokud jsou dveře chladničky příliš dlouho otevřené. Tím se zabrání zvyšování vnitřní teploty a spotřeby energie.

Invertorový kompresor ProSmart™

Invertorový kompresor ProSmart™ má 4× tišší provoz, nižší spotřebu energie a delší životnost ve srovnání se standardním kompresorem.

Režim úspory energie

Chladnička nabízí režimy úspory energie, které pomáhají snížit spotřebu energie a šetřit vaše peníze. Funkce Eco zajistí, že pokud chladničku neotevřete po dobu šesti a více hodin, sama se přepne do úsporného režimu. V režimu Holiday se chladicí část vypne, zatímco mraznička zůstane zapnutá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 84 cm
Výška 182 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 539 L
Čistá kapacita chladničky 387 L
Čistá kapacita mrazničky 152 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko GNE60531XBRN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi