Beko GNE 134630 X

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Dodatečná sleva 20 % po zadání kódu "EWSVBTM20" (více info)

Samsung RS68N8671S9/EF

Americká TrueNoFrost chladnička Samsung RS68N8671S9/EF v nerezovém provedení. Teplotu ovládáte pomocí vnitřního LED dipleje. Třídveřová americká chladnička disponuje zásuvkou FlexZone - možnost…

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 178 cm
  • Maximální hlučnost: 38 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Velký skladovací prostor

Hlavní předností této americké chladničky Beko GNE 134630 X je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladnička má 4 dveře. Na vrchu se nachází chladicí část s celkovým objemem 380 litrů. Disponuje skleněnými policemi, poličkami ve dveřích chladničky a multizónovým prostorem s nulovou zónou v objemu 25 litrů s plastovými zásuvkami s aktivním modrým světlem pro delší uchování čerstvosti potravin. Mrazící část ve spodní části o objemu 155 litrů je vybavena plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 13 kg / 24 hodin a akumulační dobou v případě výpadku proudu 15 hodin.

Multifunkční zóna

Multifunkční zóna je speciální prostor, který můžete využít v závislosti na vašich potřebách jako mrazničku nebo chladničku. Teplotní rozsah od -6 °C až do + 10 °C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo zmražené potraviny. Nabízí tedy optimální místo pro skladování potravin za všech okolností a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazničku.

Dávkovač ledu

Chladnička Beko GNE134631X po připojení vody disponuje i výrobníkem ledu a dávkovačem chlazených nápojů, pomocí kterých se snadno dostanete k osvěžující vodě a křišťálově čistému ledu. Pouhým stisknutím tlačítka budete mít okamžitě k dispozici čistou přefiltrovanou a osvěžující vodu nebo si pohodlně naplníte pohár kostkami ledu. Odteď se můžete osvěžit kdykoliv a velmi jednoduše.

NeoFrost

Technologie NeoFrost je dokonalou variantou No Frost chlazení. Chladnička má dva nezávislé výparníky a ventilátory. Pomocí této technologie pak chladnička udržuje optimální vlhkost vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost v mrazničce.

Ionizátor

Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach v chladničce. Díky tomu v chladničce cirkuluje pouze čistý vzduch a potraviny můžete skladovat delší dobu.

Protizápachový filtr

Chladnička je vybavena speciálním filtrem, který čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky a tak eliminuje nepříjemný zápach a bakterie.

Aktivní modré světlo

Potraviny uložené v zásuvce na ovoce a zeleninu, která je osvětlená modrým světlem (modrá paprika), si zachovají déle čerstvost a vyšší obsah vitamínů.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě,takže se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička nabízí těsnění, které udržuje prostor bez bakterií, vytváří se tak antibakteriální bariéra, která chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

ProSmart Invertorový kompresor

Pro zachování tiché a úsporné domácnosti je chladnička vybavena ProSmart invertorovým kompresorem s 10 letou zárukou. Je tou nejlepší volbou pro vaši ledničku. Je až čtyři krát tišší než standardní kompresor a jeho spotřeba elektřiny je nižší, přitom si zachovává dlouhou životnost. Hlučnost díky inverotorovému kompresoru činí pouze 46 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 92 cm
  • Výška 182 cm
  • Maximální hlučnost 46 db
  • Čistá kapacita chladničky 373 L
  • Čistá kapacita mrazničky 149 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Čistá kapacita chladničky: 373 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 92 cm
Výška: 182 cm
Hloubka: 72 cm
Hmotnost: 120 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 149 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 351 kWh
Klimatická třída: SN
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Vzhled

Počet kompresorů: 1
Víc-proudový vzduchový systém: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7268741384

Všechny parametry

Recenze Beko GNE 134630 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko GNE 134630 X