Beko GNE 134630 X vystavený kus s plnou zárukou

Americká chladnička Beko GNE 134630 X v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A ++. NoFrost americká chladnička nabízí objem chladící části 380 l a mrazničku o objemu 155 litrů (nulová zóna 25 l). Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. Ovládání je elektronické pomocí displeje. Ve dveřích je zabudovaný dávkovač vody s automatickým výrobníkem ledu v mrazničce i bar. Americká chladnička Beko GNE 134630 X je vybavena antibaktoriálnym těsněním a ionizérem. Nechybí také antibakteriální protizápachový filtr. Maximální hlučnost dosahuje 43 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 18 %
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Beko GNE134631X

Beko GNE134631X

Americká chladnička Beko GNE134631X v nerezovém provedení se pyšní povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Chladicí prostor o objemu 373 litrů nabízí dostatek místa pro uložení všech vašich potravin.…

 • Šířka: 92 cm
 • Výška: 182 cm
 • Hloubka: 72 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Velký skladovací prostor

Hlavní předností této americké chladničky Beko GNE 134630 X je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladnička má 4 dveře. Na vrchu se nachází chladicí část s celkovým objemem 380 litrů. Disponuje skleněnými policemi, poličkami ve dveřích chladničky a multizónovým prostorem s nulovou zónou v objemu 25 litrů s plastovými zásuvkami s aktivním modrým světlem pro delší uchování čerstvosti potravin. Mrazící část ve spodní části o objemu 155 litrů je vybavena plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 13 kg / 24 hodin a akumulační dobou v případě výpadku proudu 15 hodin.

Multifunkční zóna

Multifunkční zóna je speciální prostor, který můžete využít v závislosti na vašich potřebách jako mrazničku nebo chladničku. Teplotní rozsah od -6 °C až do + 10 °C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo zmražené potraviny. Nabízí tedy optimální místo pro skladování potravin za všech okolností a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazničku.

Dávkovač ledu

Chladnička Beko GNE134631X po připojení vody disponuje i výrobníkem ledu a dávkovačem chlazených nápojů, pomocí kterých se snadno dostanete k osvěžující vodě a křišťálově čistému ledu. Pouhým stisknutím tlačítka budete mít okamžitě k dispozici čistou přefiltrovanou a osvěžující vodu nebo si pohodlně naplníte pohár kostkami ledu. Odteď se můžete osvěžit kdykoliv a velmi jednoduše.

NeoFrost

Technologie NeoFrost je dokonalou variantou No Frost chlazení. Chladnička má dva nezávislé výparníky a ventilátory. Pomocí této technologie pak chladnička udržuje optimální vlhkost vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost v mrazničce.

Ionizátor

Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach v chladničce. Díky tomu v chladničce cirkuluje pouze čistý vzduch a potraviny můžete skladovat delší dobu.

Protizápachový filtr

Chladnička je vybavena speciálním filtrem, který čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky a tak eliminuje nepříjemný zápach a bakterie.

Aktivní modré světlo

Potraviny uložené v zásuvce na ovoce a zeleninu, která je osvětlená modrým světlem (modrá paprika), si zachovají déle čerstvost a vyšší obsah vitamínů.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě,takže se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička nabízí těsnění, které udržuje prostor bez bakterií, vytváří se tak antibakteriální bariéra, která chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

ProSmart Invertorový kompresor

Pro zachování tiché a úsporné domácnosti je chladnička vybavena ProSmart invertorovým kompresorem s 10 letou zárukou. Je tou nejlepší volbou pro vaši ledničku. Je až čtyři krát tišší než standardní kompresor a jeho spotřeba elektřiny je nižší, přitom si zachovává dlouhou životnost. Hlučnost díky inverotorovému kompresoru činí pouze 46 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 92 cm
 • Výška 182 cm
 • Hloubka 72 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 380 L
 • Čistá kapacita chladničky 373 L
 • Čistá kapacita mrazničky 149 L
 • Roční spotřeba energie 351 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Zásobník vody Ano
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Čistá kapacita chladničky: 373 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 92 cm
Výška: 182 cm
Hloubka: 72 cm
Hmotnost: 120 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 351 kWh
Klimatická třída: SN
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 380 L
Počet kompresorů: 1
Víc-proudový vzduchový systém: Ne

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 149 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GNE134630X

Všechny parametry

Recenze Beko GNE 134630 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko GNE 134630 X