Beko GN1426234ZDXN

Nákupem získáte 359,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Beko GN1426234ZDXN v nerezové barvě. NoFrost americká chladnička nabízí objem chladicí části 367 l a mrazicí části o objemu 154 litrů (nulová zóna 30 l). Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. Ovládání je elektronické pomocí displeje. Ve dveřích je zabudovaný dávkovač vody s automatickým výrobníkem ledu v mrazničce. Americká chladnička Beko GN1426234ZDXN je vybavena antibaktoriálnym těsněním a ionizérem. Nechybí také antibakteriální protizápachový filtr. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

AEG RMB86111NX

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX díky energetické úspornosti patří do energetické třídy G, výdaje za energii budou opravdu nízké. Využitelný objem, který dosahuje až 571 l, přičemž…

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 178 cm
  • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Velký skladovací prostor

Hlavní předností této americké chladničky Beko GN1426234ZDXN je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladnička má 4 dveře. Na vrchu se nachází chladicí část s celkovým objemem 367 litrů. Disponuje skleněnými policemi, poličkami ve dveřích chladničky a multizónový prostor s nulovou zónou v objemu 30 litrů s plastovými zásuvkami s aktivním modrým světlem pro delší uchování čerstvosti potravin. Mrazicí část o objemu 154 litrů je vybavena plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 8 kg/24 hodin a akumulační dobou v případě výpadku proudu 15 hodin.

Multifunkční zóna

Speciální prostor, který můžete použít v závislosti na vašich potřebách jako mrazničku nebo chladničku. Teplotní rozsah od -6 °C až +10 °C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo zmražené potraviny. Tedy nabízí optimální místo pro skladování potravin za všech okolností a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazničku.

Výrobník ledu

Chladnička po připojení vody má i výrobník ledu a dávkovač chlazených nápojů pomocí kterého se snadno dostanete k osvěžující vodě, či křišťálově čistému ledu. Pouhým stisknutím tlačítka budete mít okamžitě k dispozici čistou přefiltrovanou a osvěžující vodu, nebo pohodlně naplníte pohár kostkami ledu. Odteď se můžete osvěžit kdykoliv a velmi jednoduše.

Antibakteriální těsnění a filtr

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička nabízí antibakteriální těsnění, které udržuje prostor bez choroboplodných zárodků, vytváří se tak antibakteriální bariéra a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné. Chladnička je vybavena speciálním protizápachovým filtrem, který čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky a tak eliminuje nepříjemný zápach a bakterie. Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach v chladničce. Díky tomu v chladničce cirkuluje pouze čistý vzduch a potraviny můžete skladovat delší dobu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90,8 cm
  • Výška 182 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 530 L
  • Čistá kapacita chladničky 376 L
  • Čistá kapacita mrazničky 154 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 90,8 cm
Výška: 182 cm
Hloubka: 70,5 cm
Hmotnosť: 136,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 530 L
Celkový hrubý objem: 626 L
Počet kompresorů: 1
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 376 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 154 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 356 kWh
Klimatická třída: SN-T
Roční spotřeba energ.(chlazení: 356 kWh
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7299443584

Všechny parametry

Recenze Beko GN1426234ZDXN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko GN1426234ZDXN