Beko FSM59305WDT


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 60 l, Indukční varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 7800 W, bílá barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák Beko FSM59305WDT v bílém provedení s indukční varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou. Trouba má vnitřní objem 60 litrů a disponuje 8 funkcemi. Nabízí horkovzdušnou funkci, gril a parní funkci. Součástí je teleskopická zásuvka (jednoúrovňová), parní čištění a dětský zámek. Indukční varná deska nabízí 4 varné zóny a dotykové ovládání.

 

 

Steamaid™

Pečte s automatickým parním asistentem, stačí nalít vodu do přiložené nádoby a trouba si sama reguluje páru během pečení, aby udržovala vlhké prostředí. Tato funkce zabraňuje vysušování pokrmů, zachovává jejich šťavnatost a pomáhá vytvářet křupavou kůrku na pečeném zboží. Ideální pomocník pro každého domácího kuchaře.

Teleskopický výsuv

Elektrická trouba nabízí jednoúrovňový teleskopický výsuv. Je ideální pro ty, kteří mají problémy s vytahováním těžkých pokrmů. Výsuvný systém umožňuje úplné nebo částečné vytažení a zároveň podepření nádobí.

3D pečení

Využijte program 3D pečení, který kombinuje horní a spodní ohřev s ohřevem z kruhového topného tělesa a pečení s ventilátorem. Tento výkonný systém rozvádí teplo ze všech tří stran trouby a zajišťuje rychlejší a rovnoměrnější přípravu pokrmů. Ideální volba pro ty, kteří hledají efektivní a vysoce kvalitní pečení.

Snadné čištění pomocí páry

Díky síle páry bude čištění vnitřního prostoru snadné. Stačí naplnit plech na pečení, například zapékací misku 400 ml vody, umístit jej na dno trouby a nastavit troubu na režim čištění SimplySteam™. Poté se trouba zahřeje na 200 °C, aby se voda odpařila na páru, která změkčí veškeré připálené jídlo a mastnotu, která může být přilepená na zadních a vnitřních stěnách trouby. Po 25 minutách už zbývá jen vyčistit vnitřek trouby.

Plech na pečení

Praktický výsuvný plech na pečení je ideálním řešením pro udržení pořádku v plechách na pečení. Umožní vám udržovat pořádek v kuchyni a zabrání jejich hromadění.

  • 8 programů: rozmrazování, statický, statický+ventilátor, SteamAssisted, spodní ohřev, malý gril+ventilátor, gril, 3D pečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Indukční
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko FSM59305WDT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi