Beko FSM57300GX


Elektrický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 55 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elektrický sporák Beko FSM57300GX v nerezové barvě se sklokeramickou varnou plochou a elektrickým sporákem. Trouba má užitný objem 55 litrů. Dvířka trouby jsou vybavena dvojitým sklem. Nabízí 7 funkcí, včetně grilu. Při pečení v troubě je teplo rovnoměrně rozloženo díky ventilátoru, a tak se vaše jídlo všude důkladně propeče. Snadné čištění Easy to clean. Sklokeramická deska nabízí 4 varné zóny o různých průměrech i výkonnosti. Ovládání je mechanické prostřednictvím 6 otočných voličů doplněných LED displejem. Sporák Beko FSM57300GX disponuje v dolní části praktickou zásuvkou k ukládání plechů. Spotřebič je zařazen do energetické třídy A. Šířka 50 cm.

 

 

 

Praktický a účelný

Elektrický, volně stojící sporák Beko FSM57300GX v nerezovém provedení. Ovládání je mechanické pomocí šesti otočných voličů. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. K dispozici je i LED displej s možností nastavení minutky, jasu a zámku. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Chladná dvířka trouby jsou vybavena dvěma skly. Ve výbavě je 1 rošt a 1 plech. Šířka 50 cm.

Sklokeramická varná deska

Praktická sklokeramická deska je vybavena 4 varnými zónami. Plocha desky je zcela hladká, a proto vám její čištění nebude dělat problémy. V případě odolnějších nečistot stačí použít škrabku určenou na sklokeramické povrchy a po očištění nečistoty desku jen přetřete čistým hadříkem, případně na mastný povrch použijte saponát.

Trouba s grilem

Teplo je rovnoměrně distribuováno v celé troubě. Kruhové topné těleso a ventilátor trouby nabízejí optimální nástroj, který umožňuje připravovat až tři pokrmy najednou. Chuti a vůně potravin se navzájem nemísí. Trouba nabízí 7 funkcí pečení, včetně grilu

 • Horký vzduch
 • Statické
 • Statické + ventilátor
 • Horní ohřev + ventilátor
 • Dolní ohřev + ventilátor
 • Rozmrazování
 • Gril

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 7
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 55 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Beko FSM57300GX

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Tuyet Nhung

14. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


 • líbivý vzhled
 • barevná kombinace
 • plotýnky se rychle nahřívají
 • nestabilní na nerovném povrchu
 • příliš vystouplá ovládací tlačítka

Máme krátce, ale celkově jsou naše dojmy smíšené. Čekali jsme kvalitnější zpracování a čistý design. Uvidíme, jak dlouho nám bude sloužit.


Jana

28. 11. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • máme ji krátce ale zatím spokijenost