Beko EDH8634CSRX

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Beko EDH8634CSRX v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +++ - 10%. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 8 kg prádla. Maximální hlučnost je 64 dB. Nabízí 16 programů sušení s českým popisem programů a možností odložení konce sušení o 24 hodin. Nerezový buben AquaWawe šetrně zachází s prádlem. Vnitřní osvětlení bubnu zajišťuje snadnější a přehlednější manipulaci s prádlem. Nádrž na kondenzát je možné připojit i k odpadu a zbavit se tak nutnosti vylévat nádobu. Sušička disponuje dětským zámkem, signalizací plného zásobníku a signalizací čistoty filtru. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Siemens WT47U690CS

Siemens WT47U690CS

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Siemens WT47U690CS v bílém provedení má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg prádla. Zařazena je v energetické třídě A +++. Maximální hlučnost dosahuje 64 dB…

 • Hloubka: 59,9 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Beko EDH8634CSRX je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a o krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 8 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++ - 10%, díky své nízké spotřebě energie. Všechny sušičky Beko je možné přímo napojit i na odtok pomocí odtokové hadice, která je obsahem příslušenství ke spotřebiči. Odpadne vám tak nutnost pravidelného vylévání zásobníku na kondenzovanou vodu.

Bezstarostné používání

Se sušičkou prádla vám ubude nejen množství prádla pověšených po celém bytě, nabízí vám více volného času díky svým užitečným funkcím. Akustický signál vás upozorní na to, že se program sušení skončil, stejně vás upozorní na nutnost vyprázdnění zásobníku vody nebo potřebu vyčištění fitrů. V případě, že nechcete být těmito signály vyrušováni, je možné je jednoduše přestavit. Vnitřní LED osvětlení bubnu jistě oceníte při manipulaci s prádlem. Buben bude dokonale osvětlený a už se vám nestane, že zapomenete vybrat druhý pár ponožky.

Programy sušení

Spotřebič nabízí řadu programů na sušení, ze kterých si zaručeně vybere každý ten nejvhodnější podle svých představ.

 •     16 programů: Bavlna na žehlení, Bavlna do skříně, Bavlna extra suché, Syntetika na žehlení, Syntetika do skříně, Mix, Osvěžení, Košile 30 min., Sušení na držáku / časové programy, Jemné, Baby Protect, Noční / tichý /, Vlna , Expres, Denní, Džíny
 •     Funkce: Zvukové dignály, Nastavení úrovně vysušení, dětský zámek

Výhody programů a jejich využití

 •     Program Beko BabyProtect: Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky a myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svojí skladbou zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje všechny bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků a aviváže. Speciální senzory, střežící teplotu a vlhkost v sušičce, pak pomohou i při dosažení dokonalého výsledku sušení. V myčkách nádobí, díky spojení intenzivního mytí a oplachování nádobí horkou vodou, je zajištěna dokonalá hygiena pro dětské příbory či kojenecké láhve. Tento program získal certifikát institutu LGA, který potvrzuje 99,99% úroveň sterilizace.
 •     Program Jeans: Standardní cykly si ne vždy poradí se sušením silnější látky, zejména podél švů, kde je mnohem silnější vrstva látky. Beko proto vyvinulo speciální program Jeans, který zajišťuje kvalitní sušení prádla silnější látky, jako je denim či fleece.
 •     Program Mix: Nový program v sušičkách Beko umožňuje současné sušení bavlny a syntetických vláken, což eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny. Program mix je výborným doplňkem k pračce Beko, které také umožňují praní různých tkanin najednou.
 •     Program na sušení košil: Košile mohou být při sušení zničeny a jejich barva může vyblednout. Program Košile je speciálně navržen tak, aby se těmto problémům předešlo. Jedná se o jemné sušení košil při nízké teplotě, aby nedošlo k poškození látky a vyblednutí barev.
 •     Denní program: Uvědomujeme si, že Váš čas je vzácný, a že oceníte dosažení rychlých výsledků. Proto Beko vyrábí co nejúčinnější a uživatelsky přívětivé produkty. V souladu s touto filozofií byl vytvořen Denní program, který umožňuje usušit 4 kg prádla za jednu hodinu.
 •     Vlna - tento cyklus byl schválen společností The Wollmark Company, pro sušení vlněných kusů oblečení.

Senzor sušení FlexySense

Sušičky prádla Beko s automatickým senzorem sušení FlexySense usnadňují nastavení vlhkosti a výběr nejpříznivější teploty sušení. Se snímačem FlexiSense nemusíte odhadovat čas sušení. Jednoduše si vyberte požadovaný stupeň sušení a sušička se zastaví když dosáhne zvolenou úroveň.

Využití tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využívá zbytkové teplo, vrací jej zpět do sušícího procesu a těleso ho nemusí pokaždé znovu ohřívat. Díky tomu je spotřeba nižší než u sušičky bez tepelného čerpadla. Díky tepelnému čerpadlu, kterým je spotřebič vybaven je sušička nejvýkonnější a zároveň nejrychlejší na trhu. Díky kompresoru s proměnlivou rychlostí se stupeň vlhkosti přizpůsobuje každé náplně zvlášť. Doba sušení se tak zkrátí až o 30%.

Návod na použití

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 65,4 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 20%
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 84,6 cm
Hloubka: 65,4 cm
Hmotnost: 51,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Jeans, Sportovní oblečení, Suché na žehlení, Extra suché, Suché do skříně, Syntetika, Jemné, Nastavení času sušení
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 20%
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 64 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7188285690

Všechny parametry

Recenze Beko EDH8634CSRX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko EDH8634CSRX