Beko DS 7512 GX


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 7 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej. Více info


Cena 10 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Beko DS 7512 GX je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 7 kg prádla. Nabízí 15 programů sušení s možností odložení konce sušení o 0-24 hodin. Pro bezpečnost je vybavena dětským zámkem. Nápomocná je i signalizace plné nádoby na vodu a čistoty filtru. Buben sušičky Beko DS 7512 GX má vnitřní osvětlení. S-Shape boční stěny zajišťují vyšší stabilitu. Nerezový buben Aquawawe pomáhá při šetrném sušení prádla. Maximální hlučnost dosahuje 65 dB.

 

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Beko DS 7512 GX je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po vyprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připraveny k žehlení či přímo k nošení. Díky tomu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Najednou můžete vysušit až 7 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A+++, díky své nízké spotřebě energie. Nahromaděná voda je zachycována v kondenzační nádobce, která je umístěna u ovládacího panelu.

Programy sušení

Na výběr máte až 15 programů sušení, které si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče. Praktický displej zobrazí čas sušení a v případě naplnění nádrže na vodu nebo potřeby vyčištění filtru vás signalizace upozorní. AquaWawe buben se zpětným chodem je vybaven praktickým vnitřním osvětlením, abyste měli dokonalý přehled při vkládání a vyjímání oblečení.

  • 15 programů - Bavlna na žehlení, Bavlna do skříně, Bavlna suchá extra, Syntetika na žehlení, Syntetika do skříně, Denní, Sport, Osvěžení, Časové programy, Jemné, Mix, BabyProtect, Jeans, GentleCare / Košile, Express super krátký

Program Beko BabyProtect

Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky a myčky nádobí speciální program BabyProtect. Tento program v sušičkách svojí skladbou zajistí dokonalé vysušení prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje všechny bakterie. Speciální senzory, střežící teplotu a vlhkost v sušičce, pak pomohou dosáhnout dokonalého výsledku sušení.

Program Osvěžení prádla

Jde o speciální program, který odstraní z prádla nežádoucí pachy, například po delším skladování ve skříni, pomocí jemných pohybů bubnu. Ze sušičky vytáhnete svěží oblečení bez potřeby ho předtím vyprat.

Senzor sušení FlexySense

Sušičky prádla Beko s automatickým senzorem sušení FlexySense usnadňují nastavení vlhkosti a výběru nejpříznivější teploty sušení. Se snímačem FlexiSense nemusíte odhadovat čas sušení. Jednoduše si vyberte požadovaný stupeň vysušení a sušička přestane sušit, když prádlo dosáhne zvolené úrovně vlhkosti.

Využití tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využívá zbytkové teplo, vrací jej zpět do sušicího procesu. Díky tomu je spotřeba nižší než u sušičky bez tepelného čerpadla. Díky tepelnému čerpadlu, kterým je spotřebič vybaven, je sušička velmi výkonná a zároveň i nejrychlejší na trhu. Díky kompresoru s proměnlivou rychlostí se stupeň vlhkosti přizpůsobuje každé náplni zvlášť. Doba sušení se tak zkrátí až o 30 %.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 56.8 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 7 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí Beko DS 7512 GX

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marcel

10. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Zatim jede bez problémů...je sice o něco hlučnější, ale už jsem si zvykl...programy se i zkrátí podle toho kolik je v sušičce suchého ho prádla... Napojení na odpad využívám, tak nemusim po každém cyklu vylít vodu z nádržky...Jsem spokojený.


Petr

3. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dobře a rychle suší
  • Dvířka a kapsy na prach z nekvalitního plastu - jsem zvědavý na výdrž

Dobrá hodnota za danou cenu.


Marie

13. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


Splňuje očekávání


Kateřina

17. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jednoduché, rychlá obsluha.
  • Žádné