• Výprodej − 20.03 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva 20.03 %

Beko Výrobce: Beko

Beko DS 7434 CS RX - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

11 987 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 14 990 Kč
Ušetříte: 20.03 %
Měsíčně na splátky s Quatro spočítat od 1198.7 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

11 987 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 14 990 Kč
Ušetříte: 20.03 %
Měsíčně na splátky s Quatro spočítat od 1198.7 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 119,87 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Úsporná kondenzační sušička Beko DS 7434 CS RX se nachází v energetické třídě A++ . Disponuje velkokapacitním bubnem, který pojme až 7kg prádla. Díky až 16 programům jako například program džíny, mix, osvěžení prádla, jemné prádlo či košile, si vždy vyberete ten nejvhodnější pro vás. Kromě toho model DS 7434CS nabízí množství moderních funkcí jako je program BabyProtect, senzor sušení FlexySense či automatický systém proti pomačkání prádla. Samozřejmostí je vnitřní osvětlení a možnost připojení na odpad.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Baby Protect

Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje veškeré bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků či aviváže a speciální čidla, hlídající teplotu i vlhkost v sušičce prádla, pak pomohou i při dosažení dokonalého výsledku sušení prádla. Sušička prádla Beko DS 7434 CS RX vysuší na jedno naplnení až 7 kg prádla.

Moderné programy sušení prádla

  • Program Džíny: Standardní cykly si ne vždy poradí se sušením silnější látky, a to zejména podél švů, kde je mnohem silnější vrstva látky. Beko vyvinula speciální program Džíny, který zajišťuje i sušení prádla ze silnější látky, jako je denim a fleece.
  • Program Jemné prádlo: Speciální program pro jemné tkaniny, které mohou být bezpečně usušené při nízké teplotě a nízkých otáčkách bubnu.
  • Program MIX: Novinka určena pro sušičku DS7434CS RX umožňuje současné sušení bavlny a syntetických vláken, což eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny. Program mix je výborným doplňkem k pračkám Beko, které také umožňují praní různých tkanin najednou.
  • Program Košile : Při sušení  mohou být košile zničeny a jejich barva může vyblednout. Program Košile je speciálně navržen tak, aby se těmto problémům vyhnulo. Jedná se o jemné sušení košil při nízké teplotě, aby nedošlo k poškození látky a vyblednutí barev.
  • Program Osvěžení prádla : Tento speciální program zbaví prádlo nežádoucích pachů, například po delším uložení ve skříni, pomocí jemných pohybů bubnu. Výsledkem jsou svěží látky, aniž by bylo nutné je prát.

Speciální funkce sušičky

Senzor sušení FlexySense : Tento model disponuje automatickým senzorem sušení, který usnadní nastavení vlhkosti a výběr optimální teploty. Se snímačem FlexySense nemusíte pouze odhadovat dobu sušení - vyberte požadovaný stupeň sušení a sušička se zastaví při dosažení zvolené úrovně.

Automatický systém proti zmačkání: Kondenzačná sušička Beko je vybavena speciální funkcí proti zmačkání prádla, zajištěnou jemným pohybem bubnu.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Hloubka: 54 cm
Vestavěný displej: Ano
iKapacita bubnu: 7 Kg
iTřída energ.účinnosti: A ++
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: kondenzace

Další vlastnosti

Značka: Beko

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 84,6 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 48,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

iKapacita bubnu: 7 Kg
iOdložený start: Ano
Programy sušení: Jemné, Syntetika, Suché do skříně, Suché na žehlení, Bavlna, Extra suché
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: kondenzace

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A ++
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: otočné
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 65 db

Ostatní

Kód produktu: DS 7434 CS RX

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru