Beko DIN48532

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Optimální pro šetrné mytí

Praktická plně integrovaná myčka nádobí Beko DIN48532 bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí bude dokonale umyté a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Prostřednictvím vysokého tlaku vody umyje vaše myčka prostě jakékoliv připálené jídlo a vy se můžete spolehnout na dokonalé umytí. Je vybavena invertorová motorem ProSmart s nízkou hlučností 44 dB a dlouhou životností. Na jedno naplnění dokáže umýt až 15 sad nádobí. K dispozici má praktické mycí programy, které si jednoduše navolíte pomocí LED displeje DirectAccess.

 •     8 mycích programů: Auto program, Předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex, 6 teplot 35-40-45-50-65-70 ° C
 •     Funkce: odložený start, poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, TrayWash - mytí plechů, Automatická funkce Tablety All in one.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 letou zárukou patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější motory. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. Dochází k plynulé přímé regulaci a díky tomu dosahuje spotřebič maximální výkon při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše myčka postará o vše ostatní.

Nastavitelné koše

Mycí koše jsou vyrobeny z odolného a kvalitního materiálu, mají inovovaný tvar pro dokonalé sušení a pro dokonalou stabilitu. Horní koš je vybaven výškovým nastavením Acrobat s přizpůsobitelným rozložením do 3 poloh. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Myčka je vybavena i praktickou Flexi příborovou zásuvkou plné šířky a praktickým vnitřním osvětlením.

Sprchovací ramena

Myčka nabízí až 3 robustní sprchovací ramena pro dokonalé umytí vašeho nádobí. Rameno AquaIntense s rotační tryskou umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5 x vyšší účinností než program Intensive 70. a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Prostřednictvím vysokého tlaku vody umyje vaše myčka prostě jakékoliv připálené jídlo a vy se můžete spolehnout na dokonalé umytí.

Další přednosti myčky

 •     SlideFit panty - díky těmto kluzným pantům jsou vnější dvířka pohyblivé, takže se při otevírání vysunou po dvířkách myčky. Mohou tak mít větší přesah a celkový vzhled vaší kuchyně nenaruší vysoký sokl.
 •     AquaStop - díky hadici AquaStop již není třeba mít obavy, že vás myčka vytopí. V případě, že dojde k porušení hadice, její ventil zastaví přívod vody.
 •     Program Quick & Shine - tento program umožňuje za 58 minut umýt a usušit plnou myčku.
 •     Fast + - přídavná funkce dokáže zrychlit mycí program trojnásobně. Ušetří vám tak dlouhé čekání na čisté sklenice a nádobí.
 •     LED signalizace provozu - plně integrovaná myčka nádobí je vybavena signalizací provozu na podlahu. Díky ní víte, kdy ji nemáte otevřít a zároveň nenaruší celkový vzhled kuchyně.
 •     CornerWash - speciální mycí rameno umožňuje pohodlné mytí i v rozích.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Počet souprav nádobí 15
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne
Model: DIN48532
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 37,5 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 245 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 86 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7680463977

Všechny parametry

Recenze Beko DIN48532

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko DIN48532