Beko DIN28423

9 990 Kč ? Ušetříte 5 % 9 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 94,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí Beko DIN28423 je zařazena v energetické třídě A ++. Její kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. O šířce 60 cm nabídne horní ovládání pomocí LCD Displeje. K dispozici má 8 + 1 programů pro mytí: ECO 50, Auto program, Aquaflex, Intensive 70, Quick & Shine, Glass Care 40, Mini 30, Předmytí, + Inner Clean pro čištění myčky. Nabízí i možnost odloženého startu v rozmezí 0,5 - 24 hodin, mytí poloviční náplně, Fast +, Extra sušení, Steam Gloss, AquaIntense a také možnost automatické funkce Tablety All in one. Vestavná myčka Beko DIN28423 má 3 sprchové úrovně se samostatnými rameny. Vnúrornú výbavu tvoří 2 koše (výškově nastavitelný horní koš Acrobat s 3 polohami), inovativní příborová zásuvka plné šířky a také držáky pro mytí plechů. Nechybí senzor čistoty vody a Aquasafe + / Waterstop. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 5 %

Zvažte i tento produkt

Bosch SMV46KX05E

Splátky s 0% navýšením (více info)
Tablety Finish až na 6 měsíců jako dárek po registraci (více info)

Bosch SMV46KX05E

Plně vestavná myčka nádobí Bosch SMV46KX05E o šířce 60 cm, na jeden mycí cyklus účinně umyje 13 jídelních souprav. Je zařazena do úsporné energetické třídy A ++, která využívá jen minimální množství…

 • Šířka: 59,8 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Optimální pro šetrné mytí

Praktická vestavná myčka nádobí Beko DIN28423 bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí budou dokonale umyté a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Prostřednictvím vysokého tlaku vody umyje vaše myčka prostě jakékoliv připálené jídlo a vy se můžete spolehnout na dokonalé umytí. Myčka je zařazena do energetické třídy A ++, čímž je dosaženo maximální energetická úspornost. Je vybavena invertorová motorem ProSmart s nízkou hlučností 44 dB a dlouhou životností. Na jedno naplnění dokáže umýt až 14 sad nádobí. Spolehlivá inovovaná násypka pro mycí prostředek vydrží déle a pomocí posuvného otevírání s ní víte manipulovat bez nežádoucích zvuků a zcela šetrně.

Programy a funkce

Plně integrovaná myčka spotřebuje na jedno umytí 9,5 l vody. Speciální program pro hygienickou čistotu Inner Clean díky delšímu času mytí a teplotě vody 73 ° C zanechá myčku hygienicky čistou a dlouhodobě spolehlivou.

 •     Mycí programy 8 +1: ECO 50, Auto program, Aquaflex, Intensive 70, Quick & Shine, Glass Care 40, Mini 30, Předmytí, + Inner Clean pro čištění myčky
 •     Mycí teploty: 6
 •     Funkce: odložený start, poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Automatická funkce Tablety All in one.

Nastavitelné koše

Mycí koše jsou vyrobeny z odolného a kvalitního materiálu, mají inovovaný tvar pro dokonalé sušení a pro dokonalou stabilitu. Horní koš je vybaven výškovým nastavením Acrobat s přizpůsobitelným rozložením do 3 poloh. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních, aby se vešly i ty největ hrnce a talíře. Myčka je vybavena i praktickou příborovou zásuvkou.

Sprchovací ramena

Myčka nabízí až 3 robustní sprchovací ramena pro dokonalé umytí vašeho nádobí. Rameno AquaIntense s rotační tryskou umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5 x vyšší účinností než program Intensive 70. a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Prostřednictvím vysokého tlaku vody umyje vaše myčka prostě jakékoliv připálené jídlo a vy se můžete spolehnout na dokonalé umytí.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 letou zárukou patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější motory. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. Dochází k plynulé přímé regulaci a díky tomu dosahuje spotřebič maximální výkon při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše myčka postará o vše ostatní.

Vlastnosti

Myčka zajišťuje komfort při mytí nádobí. Je vybavena funkcí odloženého startu s rozmezím 0,5 - 24 hodin, možností mytí poloviční náplně a funkcí turbo sušení, díky které bude vaše nádobí dokonale suchý a vyleštěn. O bezpečnost se postará funkce Aquasafe + / Waterstop, která ochrání myčku před přetečením. Pro snadnější kontrolu, ať už vaše myčka doumývala je spotřebič vybaven LED signalizací provozu na podlahu. Šířka 60 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Typ displeje LCD
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ne

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne
Délka hadice: 1 m
Délka odtokové hadice: 1 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 60 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 37,5 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7656453977

Všechny parametry

Recenze Beko DIN28423

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko DIN28423