Beko DEN38530XAD

Myčka nádobí Beko DEN38530XAD v nerezové barvě, energetické třídě A +++, s 3 sprchovými úrovněmi pro 15 sad jídelních souprav. Myčka disponuje ProSmart invertorovým motorem s hlučností 43 dB a ochranou proti přetečení AquaSafe +. Je vybavena výškově nastavitelným košem Acrobat do 3 poloh. Myčka má množství funkcí, jako Poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený start 0,5 - 24 hod. Myčka nádobí Beko DEN38530XAD je vybavena 8 mycími programy, senzorem čistoty vody, ukazateli průběhu programu. Ovládání je umístěno shora. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Beko DEN59532XAD

5 let záruka po registraci (více info)
10 let záruka na vybrané části po registraci (více info)

Beko DEN59532XAD

Chytrá myčka nádobí Beko DEN59532XAD v nerezové barvě, energetické třídě A +++, s 3 sprchovými úrovněmi + speciální dolní rameno pro 15 sad jídelních souprav. Myčka disponuje ProSmart invertorovým…

 • Maximální hlučnost: 43 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++
 • Počet programů: 12

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Šetrné mytí

Praktická volně stojící myčka nádobí Beko DEN38530XAD bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí budou dokonale umyté díky přídavnému mycímu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotační tryskou umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5 x vyšší účinností než program Intensive 70 a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Myčka je zařazena do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální energetická úspornost. Je vybavena invertorová motorem ProSmart s nízkou hlučností 43 dB a dlouhou životností.

Nastavitelné koše

Koš je vybaven výškovým nastavením Acrobat s přizpůsobitelným rozložením do 3 poloh. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních, aby se vešly i ty největ hrnce a talíře. Každá příborová přihrádka v myčkách Beko má své vlastní mycí rameno, aby bylo dosaženo vždy dokonalé umytí. Je vynikající volbou pro ty, kteří potřebují co nejvíce místa ve spodním koši. Její rozměry zároveň umožňují mytí vysokých sklenic bez posunutí středního koše dolů a zmenšení prostoru ve spodním koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 letou zárukou patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější motory. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. Dochází k plynulé přímé regulaci a díky tomu dosahuje spotřebič maximální výkon při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše myčka postará o vše ostatní.

Komfort při mytí

Myčka Beko DEN38530XAD je vybavena funkcí odloženého startu, možností mytí poloviční náplně a funkcí extra sušení Steam Gloss, díky které bude vaše nádobí dokonale suchý a vyleštěn. O bezpečnost se postará funkce AquaSafe, která ochrání myčku před přetečením. Při každodenním používání jistě oceníte indikátor soli a leštidla jakož i ukazatel průběhu programu. Šířka 60 cm.

Auto Dosing

Nezdržujte se dávkováním a šetřete. Naplňte zásobník na mycí prostředek jednou za měsíc a o nic víc se nestarejte. Myčky Beko s automatickým dávkováním AutoDose samy vyhodnotí, kolik mycího prostředku na dané mytí potřebují. Vy tak ušetříte čas a peníze, které by jinak putovaly do odpadu.

 • 8 programů: Auto program, Předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex
 • Funkce: Poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený start 0,5 - 24 hod

Návod na použití

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 43 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 58,9 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 50,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,84 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 241 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 245 min.
? AquaStop funkce: Ne
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7628563977

Všechny parametry

Recenze Beko DEN38530XAD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko DEN38530XAD