Beko DEN38530WAD

Myčka nádobí Beko DEN38530WAD v bílé barvě se 3 sprchovými úrovněmi pro 15 sad jídelních souprav. Myčka disponuje ProSmart invertorovým motorem s hlučností 43 dB a ochranou proti přetečení AquaSafe+. Je vybavena výškově nastavitelným košem Acrobat do 3 poloh. Myčka má množství funkcí, jako Poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený start 0,5-24 hod. Myčka nádobí Beko DEN38530WAD je vybavena 8 mycími programy, senzorem čistoty vody a ukazateli průběhu programu. Ovládání je umístěno shora. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Zvažte i tento produkt

10 let záruka na motor po registraci (více info)

Beko DEN59532XAD

Chytrá myčka nádobí Beko DEN59532XAD v nerezové barvě se 3 sprchovými úrovněmi + speciálním dolním ramenem pro 15 sad jídelních souprav. Myčka disponuje ProSmart invertorovým motorem s hlučností 43…

  • Maximální hlučnost: 43 db
  • Počet programů: 12
  • Počet souprav nádobí: 15

Zobrazit produkt

Popis produktu

Šetrné mytí

Praktická volně stojící myčka nádobí Beko DEN38530WAD bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí bude dokonale umyto díky přídavnému mycímu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotační tryskou umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5x vyšší účinností než program Intensive 70 a vás už nemusí trápit nedokonale umyté nádobí. Je vybavena invertorovým motorem ProSmart s nízkou hlučností 43 dB a dlouhou životností.

Nastavitelné koše

Koš je vybaven výškovým nastavením Acrobat s přizpůsobitelným rozložením do 3 poloh. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Každá příborová přihrádka v myčkách Beko má své vlastní mycí rameno, aby bylo dosaženo vždy dokonalého umytí. Je vynikající volbou pro ty, kteří potřebují co nejvíce místa ve spodním koši. Její rozměry zároveň umožňují mytí vysokých sklenic bez posunutí středního koše dolů a zmenšení prostoru ve spodním koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10letou zárukou patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější motory. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. Dochází k plynulé přímé regulaci a díky tomu dosahuje spotřebič maximálního výkonu při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše myčka postará o vše ostatní.

Komfort při mytí

Myčka Beko DEN38530WAD je vybavena funkcí odloženého startu, možností mytí poloviční náplně a funkcí extra sušení Steam Gloss, díky které bude vaše nádobí dokonale suché a vyleštěné. O bezpečnost se postará funkce AquaSafe, která ochrání myčku před přetečením. Při každodenním používání jistě oceníte indikátor soli a leštidla, jakož i ukazatel průběhu programu. Šířka 60 cm.

AutoDosing

Nezdržujte se dávkováním a šetřete. Naplňte zásobník na mycí prostředek jednou za měsíc a o nic víc se nestarejte. Myčky Beko s automatickým dávkováním AutoDose samy vyhodnotí, kolik mycího prostředku na dané mytí potřebují. Vy tak ušetříte čas a peníze, které by jinak putovaly do odpadu.

  • 8 programů: Auto program, Předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex
  • Funkce: Poloviční náplň, Fast +, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený start 0,5-24 hod

Návod na použití

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 43 db
  • Počet programů 8
  • Počet souprav nádobí 15
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 58,9 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 50,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 245 min.
? AquaStop funkce: Ne
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,84 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 241 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 86 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 7628763977

Všechny parametry

Recenze Beko DEN38530WAD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko DEN38530WAD