Beko CFB 6432 XG

Podskříňkové odsavač par Beko CFB6432XG v nerezové barvě s hlučností 71 dB při maximálním výkonu je zařazen do energetické třídy E. Je vhodný pro montáž pod kuchyňskou skříňku nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu (s vloženým vhodným uhlíkovým filtrem). Odsavač má tři výkonové stupně. Maximální výkon odsávání dosahuje 240 m³ / h. Pracovní místo pod odsavačem osvětleno prostřednictvím dvou halogenových žárovek. Je vybaven 1 filtrem pro zachycování tuku. Šířka odsavače Beko CFB 6432 XG je 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Podskřínkový odsavač par

Podskříňkový odsavač par Beko CFB 6432 XG je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 240 m³ / h. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Beko UF-4, nebo k odsavaču s datem výroby od února 2019 fitr Beko UF - 28. Je třeba jej zakoupit zvlášť.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod odsavačem par by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje silným halogenovým světlem, které vám výrazně usnadní vaření pokrmů. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichá 63 - 71 dB.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Komínový odsavač má povrchové provedení v nerezové barvě. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou halogenových žárovek. Komínový odsavač par má 3 rychlostní stupně. S digestoří, který je vybaven 1 tukovým filtrem bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  60 cm Šířka
 • Maximální hlučnost
  71 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  E Třída energ.účinnosti
 • Typ digestoře
  odtah+recirkulace Typ digestoře
 • Maximální výkon odsávání
  240 m3 Maximální výkon odsávání
 • Počet motorů
  1 Počet motorů

Další vlastnosti

Značka: Beko
Maximální výkon odsávání: 240 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Vhodný uhl. filtr: UF-4
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Hlučnost

Hlučnost (nízká rychlost): 54 dB
Hlučnost (střední rychlost): 60 dB
Hlučnost (vysoká rychlost): 66 dB
Maximální hlučnost: 71 db

Filtrování

Typ filtru mastnoty: Kov
Počet tukových filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 15 cm
Hloubka: 49 cm

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: E
Celková spotřeba: 91 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: halogen

Ostatní

Kód produktu: CFB 6432 XG

Všechny parametry

Recenze Beko CFB 6432 XG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se