Beko BDIN36521Q


Vestavná myčka, Energetická třída E, Kapacita 15 sad nádobí, Spotřeba energie: 97 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Funkce AquaStop, Výška: 81,8 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 55 cm.. Více info


Cena 8 829 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 88 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka Beko BDIN36521Q dokáže na jednu náplň umýt až 15 sad nádobí. Myčka nabízí 6 mycích programů, 5 teplot, HygieneIntense, SteamGloss Extra Dry, AquaIntense, Fast+ , odložený start 0,5-24 hodin, speciální spodní zónu AquaIntense pro intenzivní mytí, mechanický systém GlassCarepro ochranu skla, 2řádkový LCD displej, výškově nastavitelný horní koš Acrobat na mytí plechů, 3 sprchovací úrovně, Turbo sušení.

Praktická vestavná myčka Beko BDIN36521Q bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí bude dokonale umyté a vy se již nebudete muset obávat nedokonale umytého nádobí. Díky vysokému tlaku vody myčka snadno umyje všechny připálené potraviny a vy se můžete spolehnout na dokonalé umytí. Je vybavena invertorovým motorem ProSmart s nízkou hlučností 44 dB a dlouhou životností.

  • 6 programů: Automatický program, Intenzivní 70, Eco 50, Jemný 40, Rychlý a lesklý, Mini.
  • 5 teplot
  • Odložený start 0,5-24 hodin

HygienaIntenzivní

Program HygieneIntense dokáže odstranit nečistoty a 99,99 % virů a bakterií pomocí horké vody a páry. V jednom kroku umyje, vydezinfikuje a zanechá nádobí hygienicky čisté.

Rameno AquaIntense

AquaIntense je součástí spodního mycího ramene. Je vybaveno dalšími tryskami, ale s vyšším tlakem vody. Díky nim dokáže dobře odstranit i připečené zbytky v pánvi a zaschlé potraviny na stěnách hrnců bez předmytí, bez drhnutí.

Přihrádka na příbory

Naše flexibilní přihrádka na příbory uvolňuje místo ve spodním koši, ale zároveň lze její velikost upravit podle vašich potřeb. Když je příborů a malého nádobí hodně, můžete ji rozšířit na celou šířku myčky. A když je v horním koši větší nádobí, lze jej zmenšit. Jednoduše se přizpůsobí situaci.

Závěsy Slide Fit

Závěsy SlideFit umožňují, aby se dvířka nábytku při otevření posunula podél dvířek myčky, a to i v případě, že jsou dvířka nábytku delší kvůli nízkému soklu linky. Závěsy SlideFit lze použít pro dvířka dlouhá 76 cm.

Přímé ovládání přístupu

Ovládání Direct Access umožňuje volbu programu a mycích funkcí bez proklikávání. Díky tomu je spuštění myčky rychlé a snadné.

Rychlé mytí, když je návštěva u dveří

Pokud spěcháte, zkraťte zvolený program. Funkce Fast+ dokáže mycí program zrychlit až třikrát.

Úsporné mytí talířů

Praktické držáky TrayWash umožňují umístit a umýt více talířů najednou a ušetřit místo v myčce.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart je jedním z nejspolehlivějších a nejvýkonnějších motorů. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. K dispozici je plynulá přímá regulace, která umožňuje spotřebiči dosáhnout maximálního výkonu při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volný čas, zatímco myčka se postará o vše ostatní.

  • Přední krycí deska není součástí myčky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 15
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko BDIN36521Q

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi