Beko BCSA285K4SN

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCSA285K4SN v bílém provedení má chladicí prostor v objemu 193 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police a průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní přihrádky + držák na vajíčka. Mrazicí prostor, který je umístěn dole, má objem 78 litrů a tvoří jej 3 zásuvky. Akumulační doba při výpadku proudu je 20 hodin. Mrazicí výkon je 4 kg/24 hodin. Hlučnost jen 35 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo. Klimatická třída: SN-ST. Disponuje technologii MinFrost, invertorovým kompresorem ProSmart a možností otočení dveří. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Popis produktu

Beko BCSA285K4SN

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCSA285K4SN v moderním provedení je ideálním řešením do každé domácnosti. Celkový vzhled vnitřku doplňují skleněné poličky z tvrzeného skla, plastové zásuvky, které uchovají zelenině delší čerstvost a lahodnou chuť a to díky ideální teplotě, která je v tomto prostoru udržována. Nechybí ani poličky ve dveřích. Vnitřní objem chladničky je 193 litrů a objem mrazničky tvoří 78litrový prostor. Navíc je vybavena technologií MinFrost®, díky které se bude tvořit mnohem méně námrazy. Výsledkem je tak nižší spotřeba a hlavně konec častého odmrazování.

Transparentní mrazicí zásuvky

Mrazicí část chladničky je vybavena 3 šikovnými transparentními zásuvkami. Přední část mrazicích zásuvek je vyrobena z průhledného materiálu, abyste měli o obsahu lepší přehled bez nutnosti jejich vysunutí. Zmrazovací výkon tvoří 4 kg/24 hodin. Chladničku můžete pohodlně zabudovat do skříňky, takže zachováte jednotný vzhled kuchyňského prostoru.

LED osvětlení a otáčení dveří

Osvětlení je zabepečné prostřednictvím moderního LED osvětlení, které nehřeje, díky čemuž tak ušetříte spotřebu vaší energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Chladnička nabízí také možnost otáčení dveří. Během pár minut si tak umíte přizpůsobit spotřebič tak, jak potřebujete.

Invertorový kompresor ProSmart™

Kombinovaná chladnička je vybavena invertorovým kompresorem ProSmart™, díky kterému bude její provozech až o 4× tišší a spotřebuje méně elektřiny. Jeho dlouhá životnost vám zaručuje spolehlivý provoz po dobu několika let.

Tichý provoz

Vestavná kombinovaná chladnička značky Beko se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 35 decibelů. Při přípravě jídla, nebo při pohybu v kuchyni vás nebude provoz chladničky rušit.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 177,5 cm
  • Maximální hlučnost 35 db
  • Celkový čistý objem 271 L
  • No Frost (mrazák) Ne
  • Dvouokruhový NoFrost Ne
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 54 cm
Výška: 177,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnosť: 56 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 78 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 271 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 193 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 225 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 20 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7519020035

Všechny parametry

Recenze Beko BCSA285K4SN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko BCSA285K4SN