Beko BCNE400E40SN


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 280 l, Objem mrazničky: 90 l, Roční spotřeba energie: 246 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 69 cm, Výška: 194 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 17 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 176 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCNE400E40SN v energetické třídě E má chladničku o objemu 280 litrů a mrazničku o objemu 90 litrů. Je vybavena technologií Neo Frost, zásuvkou HarvestFresh pro uchování čerstvosti, zásuvkou EverFresh+ s jedinečným systémem cirkulace vzduchu, systémem AeroFlow a invertorovým motorem ProSmart.

HarvestFresh

Světelný režim HarvestFresh se řídí střídáním slunečního světla a tmy během dne. Tím se zachovávají přirozené procesy v ovoci a zelenině, takže se zachová více vitamínů a chuti, než kdyby byly zavřené pouze ve tmě. Skladované ovoce a zelenina se nekazí tak rychle, vydrží déle čerstvé, a to eliminuje časté nakupování.

Ilustrace

Neo Frost

Neo Frost jsou dva chladicí okruhy. Jeden v mrazáku udržuje suchý studený vzduch, druhý v lednici udržuje ideální vlhkost. To zabraňuje míchání vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou, takže potraviny v chladničce nevysychají, nemíchají se pachy a zůstávají déle čerstvé. Kromě toho není třeba mrazničku odmrazovat a na zadní stěně se netvoří nepříjemné kapky.

AeroFlow

AeroFlow je jemná cirkulace chladného vzduchu v prostoru chladničky, která udržuje potraviny déle čerstvé. Chladný vzduch o konstantní teplotě obklopuje potraviny rovnoměrně v celém prostoru chladničky, takže se teplota mezi jednotlivými policemi tolik neliší jako v běžných chladničkách. Vzduch navíc nefouká přímo na potraviny, takže se nevysušují. Díky technologii Aeroflow vydrží potraviny déle a zachovají si svou chuť a živiny.

Ilustrace

Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé

Ovoce a zelenina rychleji vadnou, pokud jsou v prostředí, kde se mění teplota a vlhkost. Proto je přihrádka EverFresh+® vybavena speciální cirkulací vzduchu, která udržuje vlhkost a teplotu uvnitř na konstantní vyšší úrovni. Ovoce a zelenina tak vydrží déle čerstvé, šťavnaté a křupavé.

Ilustrace

ProSmart

Srdcem chladničky je invertorový kompresor ProSmart. Ve srovnání se standardním kompresorem pracuje až čtyřikrát tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz chladničky po mnoho let.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 194 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 370 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko BCNE400E40SN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi