Beko BCNA306E4SN

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCNA306E4SN v bílém provedení má chladicí prostor v objemu 215 litrů. Mrazák má 69 litrů a je umístěn ve spodní části. Vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police, kovová police na láhve, dvě průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní přihrádky + držák na vajíčka. Prostor osvětluje stropní LED světlo. Mrazák tvoří 3 plastové zásuvky pro skladování potravin. Mrazicí kapacita je 3,5 kg/24 hodin a akumulační doba při výpadku proudu dosahuje 13 hodin. Disponuje technologii HarvestFresh™ a možností otočení dveří. Maximální hlučnost je 37 dB. Klimatická třída SN-T. Rozměry (v × š × h): 193,5 × 54 × 54,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Popis produktu

Vhodná i do vaší kuchyně

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCNA306E4SN v bílém provedení si najde místo i ve vaší kuchyni, kde bude důmyslně schovaná.  Samotná chladnička má kapacitu 215 litrů. Uvnitř se nacházejí 3 skleněné poličky a dva boxy (1× HarvestFresh™ box) pro uskladnění potravin. Další úložný prostor nabízejí 4 poličky umístěné na dvířkách chladničky.

HarvestFresh™

Slunce v ledničce pro zachování vitamínů. Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruchy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Tichý provoz

Vestavná kombinovaná chladnička značky Beko se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 37 decibelů. Při přípravě jídla, nebo při pohybu v kuchyni vás nebude provoz chladničky rušit.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 193,5 cm
  • Maximální hlučnost 37 db
  • Celkový čistý objem 271 L
  • No Frost (mrazák) Ano
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 54 cm
Výška: 193,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnosť: 63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 69 L
Mrazící výkon: 3,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 271 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 223 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 13 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7523420012

Všechny parametry

Recenze Beko BCNA306E4SN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko BCNA306E4SN