Beko BCNA306E3SN

Vestavná chladnička Beko BCNA306E3SN v bílém provedení má celkový objem 306 litrů. Chladicí část má objem 215 litrů, 4 skleněné poličky, držák na láhve a dvě plastové zásuvky. Dvířka ukrývají také čtyři police. Mrazák s Fast Freeze technologií, který je umístěn v dolní části, má objem 69 litrů a tvoří jej 3 zásuvky. Jeho mrazicí výkon je 3,5 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 13 hodin. Využívá technologii NeoFrost a HarvestFresh™. Maximální hlučnost je 38 dB. Klimatická třída SN-ST. Osvětlení pomocí LED světla. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: F

Popis produktu

Chladicí část

Chladnička s objemem 215 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. K dispozici máte 4 skleněné police s bílým profilem a jednu polici na uložení láhví. Má dvě plastové zásuvky, z toho jedna je speciální - HarvestFresh™ zásuvka. Na dvířkách jsou umístěny čtyři průhledné poličky ideální pro uložení vajíček, nápojů, či jiných menších surovin.

Mrazicí část

Spodní část vestavné chladničky značky Beko disponuje mrazicí zónou s objemem 69 litrů. Je vybavena třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 3,5 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 13 hodin. Má i funkci FastFreeze, ktorá zmrazí jídlo mnohem rychleji, díky čemuž jsou potraviny po rozmrazení stále čerstvé.

Zadní kovová stěna

Vestavná chladnička Beko BCNA306E3SN má roční spotřebu energie 306 kWh. K nižší spotřebě energie dopomáhá i speciální zadní kovová stěna, která vyrovnává teplotní rozdíly při otevírání chladničky, což šetří kompresor.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruchy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

HarvestFresh™

Slunce v ledničce pro zachování vitamínů. Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 193,5 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 306 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 54 cm
Výška: 193,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnosť: 61 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 69 L
Mrazící výkon: 3,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 306 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 279 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 13 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7522520015

Všechny parametry

Recenze Beko BCNA306E3SN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavlína, 15.2.2021

  • Velmi pěkná, praktická a dostatečně velká lednice.

Příslušenství k Beko BCNA306E3SN