Beko BCHA275K2S

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCHA275K2S s technologií No Frost je zařazena do energetické třídy A +. Objem chladící části, umístěné dole je 193 litrů. Vnitřní výbavu chladícího prostoru tvoří 4 skleněné police a priehľadnáplastová zásuvka pro skladování čerstvých potravinky dispozici jsou i dveřní poličky a LED osvětlení a Active Fresh Blue Light. Mrazící část má 69 l a její vnitřní výbava sestává z 3 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 13 hodin. Maximální hlučnost vestavěné kombinované chladničky Beko BCHA275K2S je 40 dB. Nechybí antibakteriální úprava těsnění dveří. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Beko BCSA285K3S

Na splátky s 0% navýšením (více info)

Beko BCSA285K3S

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCSA285K3S s mrazničkou dole se řadí do energetické třídy A ++. Díky svému provedení poskytuje možnost zabudování do kuchyňské linky. Čistý objem chladničky tvoří…

 • Výška: 178,1 cm
 • Maximální hlučnost: 40 db
 • Vestavěný displej: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vnitřní prostor

Vnitřní prostor vestavěné kombinované chladničky Beko BCHA275K2S je uspořádán tak, aby poskytl maximální prostor. Najdeme zde 4 poličky ze skla. Ve spodní části se nachází plastová přihrádka, kterou využijete pro uskladnění ovoce a zeleniny a čerstvých potravin. V této přihrádce vydrží zelenina déle čerstvá, protože bude oddělena od ostatních potravin. Na dveřích najdeme 4 poličky, přičemž do spodní pohodlně uložíte i lahve a jiné poslouží pro drobnější potravních, jako jsou různé omáčky, džemy, vajíčka a podobně. Mrazicí část poskytuje pro uskladnění 3 boxy z plastu. Mějte vždy přehled, co se nachází ve vaší chladničce. Díky praktickému LED osvětlení budete mít perfektní přehled o stavu zásob ve vaší chladničce.

Úsporný provoz

Předností vestavěné chladničky je úsporný provoz se spotřebou 286 kWh / rok. Zařazena je do energetické třídy A +. Objem chladící části je 193 litrů a prostor mrazicí části je 69 litrů. Zmrazovací výkon dosahuje 4 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 13 hodin. Chladničku můžete pohodlně zabudovat do skříňky, takže zachováte jednotný vzhled kuchyňského prostoru.

Nenámrazový systém NoFrost

Nenámrazový systém NoFrost je mimořádně užitečným systémem, který usnadňuje a zkvalitňuje skladování potravin. Konec namáhavému ručnímu odmrazování. Kombinovaná chladnička vyniká jedinečným beznámrazovým systémem NoFrost, který účinně eliminuje tvorbu námrazy na stěnách chladničky. Tím, že se nevytváří silná vrstva námrazy, není třeba časté odmrazování a nesnižuje se výkon chladničky. Zbavte se namáhavého odmrazování a užívejte si více času s rodinou a přáteli.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj činí ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů.

Tichý chod motoru

Odteď nemusíte slyšet hluk motoru vaší chladničky. Kombinovaná chladnička je velmi výkonná, přesto vyniká mimořádně tichým chodem. Už žádné nepříjemné zvuky, které ruší příjemnou atmosféru v domácnosti. Maximální hlučnost chladničky dosahuje pouze 40 dB, což je zárukou nerušeného ticha. Vyzkoušejte všechny skvělé funkce chladničky, která vás potěší svým výkonem, spolehlivostí a nízkou hlučností.

Parametry produktu

Základní parametry

 • 178 cm Výška
 • 40 db Maximální hlučnost
 • Ne Vestavěný displej
 • A + Třída energ.účinnosti
 • dole Umístění mrazničky
 • 262 L Celkový čistý objem
 • 193 L Čistá kapacita chladničky
 • 69 L Čistá kapacita mrazničky
 • Ano No Frost (mrazák)
 • SN-ST Klimatická třída
 • Ne Rychlé zamražení
 • Ne Přihrádka Fresh Zone

Další vlastnosti

Značka: Beko

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 54 cm
Výška: 178 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 55 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 286 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 13 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 69 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 262 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 193 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7519520002

Všechny parametry

Recenze Beko BCHA275K2S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko BCHA275K2S Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce