Beko BCHA275E4SN

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCHA275E4SN v bílém provedení má chladicí prostor v objemu 193 litrů a disponuje jednou přihrádkou pro uložení ovoce a zeleniny. Má 4 boční poličky a držák na vajíčka. Mrazicí prostor, který je umístěn dole, má objem 69 litrů a tvoří jej 3 zásuvky. Akumulační doba při výpadku proudu je 13 hodin. Mrazicí výkon je 3,5 kg/24 hodin. Hlučnost jen 38 dB. Prostor osvětluje stropní LED světlo. Klimatická třída: SN-ST. Má funkci rychlého mražení Quick Freeze a HarvestFresh™ světlo. Možnost otočení dveří. Rozměry (v × š × h): 177,5 × 54 × 54,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

Beko BCNA306E4SN

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCNA306E4SN v bílém provedení má chladicí prostor v objemu 215 litrů. Mrazák má 69 litrů a je umístěn ve spodní části. Vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police,…

  • Výška: 193,5 cm
  • Maximální hlučnost: 37 db
  • Celkový čistý objem: 271 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vhodná i do vaší kuchyně

Vestavná kombinovaná chladnička Beko BCHA275E4SN v bílém provedení si najde místo i ve vaší kuchyni, kde bude důmyslně schovaná. Samotná chladicí část má kapacitu 193 litrů. Uvnitř se nacházejí 4 skleněné poličky a jeden HarvestFresh™ box pro uskladnění potravin. Další úložný prostor nabízejí 4 boční poličky umístěné na dvířkách.

Mrazicí zóna

Spodní část vestavné chladničky značky Beko disponuje mrazicí zónou s objemem 69 litrů. Je vybavena třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 3,5 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 13 hodin. Má i funkci Quick Freeze, ktorá zmrazí jídlo mnohem rychleji, díky čemuž jsou potraviny po rozmrazení stále čerstvé.

HarvestFresh™

Slunce v ledničce pro zachování vitamínů. Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Tichý provoz

Vestavná kombinovaná chladnička značky Beko se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 38 decibelů. Při přípravě jídla, nebo při pohybu v kuchyni vás nebude provoz chladničky rušit.

Zapadne kamkoliv

Kombinovaná chladnička má klouzavé panty, které můžete otevřít i když je hned vedle umístěna kuchyňská linka, protože jsou bez náběhu. Disponuje také možností otáčení dveří, což vám umožní umístit chladničku kamkoliv.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 177,5 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 262 L
  • No Frost (mrazák) Ne
  • Dvouokruhový NoFrost Ne
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 54 cm
Výška: 177,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnosť: 57,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 69 L
Mrazící výkon: 3,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 262 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 193 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 240 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 13 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7520420023

Všechny parametry

Recenze Beko BCHA275E4SN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko BCHA275E4SN