Beko B5T682530MCSHBC

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 65 cm. Více info


Cena 15 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 599 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla Beko B5T682530MCSHBC v černém provedení s tepelným čerpadlem EcoGentle poskytne kapacitu pro 8 kg prádla. K dispozici je 15 programů včetně parního programu SteamCure. Má dotykové ovládání, invertorový motor ProSmart a buben AquaWave.

Čerstvé prádlo kdykoli, i bez praní

S parní funkci SteamCure můžete osvěžit své oblečení a odstranit pachy, aniž byste jej museli prát. Pomůže také narovnat pomačkané prádlo pro snadnější žehlení.

EcoGentle™

Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušit při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Invertorový motor ProSmart™

Invertorový motor ProSmart™ je skutečným srdcem sušičky. V porovnání s běžným motorem pracuje tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zajišťuje spolehlivý provoz sušičky po dlouhá léta.

Ochrana proti pomačkání

Díky automatické ochraně proti pomačkání nemusíte prádlo po skončení sušení hned vyndávat ze sušičky. Sušička pohybuje bubnem až 8 hodin po ukončení sušení, čímž omezuje pomačkání prádla.

Otočné otevírání dvířek

U sušiček Beko můžete otočit směr otevírání dvířek jednoduchým otočením pantů. To znamená, že můžete kdykoli upravit otevírání sušičky na jiné místo.

Vnitřní osvětlení bubnu

Osvětlení bubnu vám pomůže dostat ze sušičky opravdu všechno. Dokonce i zatoulanou ponožku nebo spodní prádlo.

Buben AquaWave®

Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko B5T682530MCSHBC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi