Beko B5RMFNE314W


Skříňová mraznička, Energetická třída E, Objem: 286 l, Roční spotřeba energie: 251 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Mrazicí výkon: 17 kg/24h, Akumulační doba: 10 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 5, Šířka: 59,7 cm, Výška: 186,5 cm, Hloubka: 75,4 cm. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Beko B5RMFNE314W v bílém provedení má objem 286 litrů. Je vybavena technologií No Frost, invertorovým motorem Pro Smart, 5 zásuvkami a LED osvětlením. Mrazicí kapacita je 17 kg/24 h. Akumulační doba při výpadku napájení je 10 h. Maximální hladina hluku je 34 dB.

Tichý, úsporný a spolehlivý

Srdcem chladničky je invertorový kompresor ProSmart. V porovnání se standardním kompresorem pracuje až čtyřikrát tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zajišťuje spolehlivý provoz po mnoho let.

Změna směru otevírání dveří

U chladniček Beko můžete změnit směr otevírání dveří jednoduchým otočením pantů. To znamená, že chladničku lze kdykoli přemístit na jiné místo. Součástí chladničky jsou panty Smoothfit. Nemusíte mít volné místo vedle lednice, ale můžete ji umístit hned vedle kuchyňské linky.

Energeticky úsporné a jasné osvětlení

Chladnička je vybavena úsporným LED osvětlením, které má na rozdíl od klasické žárovky jasnější barvu světla, ale také spotřebovává méně energie, protože se nezahřívá.

Alarm otevřených dveří

Chladnička je také vybavena zvukovým signálem, který se ozve, pokud jsou dveře chladničky ponechány dlouho otevřené. Tím se omezuje nárůst vnitřní teploty i spotřeby.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 186.5 cm
Celkový čistý objem 286 L
Mrazící výkon 17 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko B5RMFNE314W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi