Beko B3WFU79415WB


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 58 cm. Více info


Cena 11 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 115 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Beko B3WFU79415WB je účinná pračka s předním plněním. Díky energetické třídě A a kapacitě 9 kg prádla je ideální pro velké domácnosti. Nabízí 1 400 otáček odstřeďování a spotřebu energie pouhých 49 kWh na 100 cyklů. Díky 15 pracím programům, inteligentnímu mobilnímu ovládání, odloženému startu a dětské pojistce se jedná o výrobek, který zajišťuje pohodlí a bezpečnost. Maximální hloubka 58 cm umožňuje snadnou instalaci v jakékoli místnosti.

Buben AquaWave

Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Invertorový motor ProSmart

Díky invertorovému motoru ProSmart v pračce se otáčení bubnu přizpůsobí vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručuje nízkou hladinu hluku s dlouhou životností spotřebiče. Výsledek praní je vždy dokonalý a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k vašemu oblečení. Užívejte si volný čas, zatímco pračka se postará o zbytek, tiše a efektivně s 10letou zárukou na motor.

HomeWhiz

Jednoduše si nainstalujte aplikaci HomeWhiz do svého chytrého telefonu a spárujte ji s pračkou Beko prostřednictvím Bluetooth. Poté můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku prostřednictvím telefonu nebo vyhledávat návody a tipy pro co nejefektivnější praní.

AddXtra

Na začátku vybraných programů můžete stisknout tlačítko Start/Stop, dvířka se odemknou a vy můžete přidat zapomenuté ponožky nebo tričko, ale i větší předměty, jako je polštář nebo peřina. Není nutné program přenastavovat a dlouho čekat na odemknutí dvířek.

IronFast

Funkce IronFast kombinuje vstřikování páry, optimální teplotu, množství vody a otáčky během praní, aby bylo vaše prádlo co nejméně pomačkané. Tato stránka
suché prádlo už nebudete muset téměř vůbec žehlit a ušetříte si spoustu času navíc. Program je vhodný až pro 3 kg prádla, jako jsou trička, košile nebo kalhoty, které často perete.

SteamTherapy

Využijte program SteamTherapy, který osvěží vaše oblečení a zbaví ho nepříjemných pachů bez nutnosti praní. Tento program je také navržen tak, aby minimalizoval pomačkání prádla a ušetřil vám čas u žehlicího prkna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 58 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko B3WFU79415WB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi