Beko B3RMFNE314XB


Skříňová mraznička, Energetická třída E, Objem: 286 l, Roční spotřeba energie: 251 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Mrazicí výkon: 17 kg/24h, Akumulační doba: 10 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 5, Šířka: 59,7 cm, Výška: 186,5 cm, Hloubka: 75,4 cm. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 599 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Beko B3RMFNE314XB s objemem 286 litrů má technologii No Frost, invertorový kompresor Pro Smart, 5 zásuvek a LED osvětlení. Mrazicí kapacita je 17 kg/24 hod. Akumulační doba při výpadku napájení je 10 hodin. Maximální hladina hluku je 34 dB.

Tichý, úsporný a spolehlivý

Srdcem mrazničky je invertorový kompresor ProSmart. V porovnání se standardním kompresorem pracuje až 4× tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zajišťuje spolehlivý provoz po mnoho let.

Dveře lze otáčet

U mrazniček Beko můžete změnit směr otevírání dveří jednoduchým otočením pantů. To znamená, že dveře lze kdykoli přemístit na jiné místo. Závěsy Smoothfit tak zajišťují, že nemusíte mít volné místo, ale můžete ji umístit hned vedle kuchyňské linky.

Energeticky úsporné a jasné osvětlení

Mraznička je vybavena úsporným LED osvětlením, které má na rozdíl od klasické žárovky jasnější barvu světla, ale také spotřebovává méně energie, protože se nezahřívá.

Alarm otevřených dveří

Mraznička je také vybavena zvukovým signálem, který se ozve, pokud jsou dveře ponechány dlouho otevřené, dokud se nezavřou. Tím se omezuje nárůst vnitřní teploty i spotřeby.

Freezer Guard

Technologie Freezer Guard zajišťuje, že mraznička bude fungovat i v prostředí s teplotami pod 0 °C. Díky této technologii můžete mrazničku umístit například do garáže, technické místnosti nebo na chatu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 186.5 cm
Celkový čistý objem 286 L
Mrazící výkon 17 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko B3RMFNE314XB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi