Beats Solo Pro světlemodrá

Vyberte si jinou variantu

8 999 Kč ? Ušetříte 22 % 6 989 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 698,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elegantní bezdrátová sluchátka na uši Beats Solo Pro ve světlemodrém barevném provedení nabízejí čistý, dynamický a vyvážený zvuk, který se ukrývá v lehké a ergonomické konstrukci. Specifikem je technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC (aktivně blokuje okolní hluk) a režim propustnosti (nechává pronikat více zvuků z okolí, aniž by snižoval zážitek z hudby). Manipulace se sluchátky je velmi jednoduchá - pro intuitivní zapnutí/vypnutí je stačí rozložit/složit a na případné zvednutí hovoru, posun skladby či nastavení hlasitosti poslouží integrované ovládací prvky. Na jedno plné nabití vydrží hrát až 22 hodin, s Pure ANC a režimem propustnosti, a 40 hodin, pokud jsou tyto funkce vypnuty. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 22 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Inspirujte se hudbou

Nechte se inspirovat hudbou plynoucí z bezdrátových sluchátek Solo Pro. Máte na výběr ze dvou režimů poslechu: adaptivní potlačování hluku Pure ANC vám vytvoří prostor pro ponoření do práce, ale v režimu propustnosti neztratíte kontakt s okolím. Disponují unikátním intuitivním zapínáním a vypínáním sluchátek rozložením a složením. A baterie vydrží až 22 hodin, takže pokud už budete kdekoliv, bez hudby určitě nezůstanete.

Zvuk pod kontrolou

Sluchátka mají vyspělou akustickou platformu s přesvědčivým zvukem a vyváženým hudebním podáním. Dva různé režimy vám umožní zvolit, zda chcete okolí vnímat nebo pustit z hlavy. Technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC aktivně blokuje okolní hluk a v reálném čase kalibruje zvukové podání, aby zachovala dynamický rozsah a náboj hudby. Průběžně také vyhledává okolní zvuky, které je třeba potlačit a automaticky reaguje na to, jak sluchátka sedí na hlavě. Režim propustnosti zase nechává do sluchátek přirozeně pronikat více zvuků z okolí, aniž snižoval výjimečnost zážitku z poslechu. Mezi režimy jednoduše přepnete stiskem tlačítka.

Stylový design

Sluchátka disponují designem, který klade důraz na ergonomii, díky čemuž jsou pohodlná i při delším používání. Nastavitelné bočnice z leštěného kovu plynule přecházejí do náušníků s integrovanými ovládacími prvky. Jednoduchost ovládání se spojuje s čistým, stylovým provedením. Celek působí robustním a přitom sofistikovaným elegantním dojmem.

Intuitivní zapnutí/vypnutí

Sluchátka se zapínají a vypínají tak, že je rozložíte nebo složíte. Solo Pro mají při běžném používání se zapnutou funkci Pure ANC nebo režimem propustnosti energii na 22 hodin poslechu. S vypnutými režimy dokáží hrát dokonce až 40 hodin. A když se baterie vybije, 10-minutové Fast Fuel dobití pořídí další 3 hodiny poslechu.

Stabilní připojení

Díky technologii Bluetooth mají sluchátka delší dosah s minimem výpadků. Akcelerometr pro detekci řeči a dvojice mikrofonů umožňuje sluchátkům zaměřit váš hlas a odfiltrovat okolní hluk. Pomocí integrovaných ovládacích prvků na náušníku můžete pohotově vyřizovat hovory, přeskakovat skladby a ovládat hlasitost. Nastavení sluchátek je okamžité - stačí je rozložením zapnout a podržet při iPhone. K Apple Watch, iPadu nebo Macu se již připojí automaticky.

Praktická Siri

Se Siri se domluvíte velmi jednoduše. Stačí říct "Hey Siri" a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíte ani sáhnout. Solo Pro mají díky sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení.

Unikátní vlastnosti

 • Aktivní potlačení hluku (ANC) blokuje okolní hluk

 • Technologie Beats Pure ANC se přizpůsobuje vnějšímu hluku a přesnému usazení sluchátek a přitom zachovává zvukovou kvalitu přehrávané hudby

 • V režimu propustnosti si při poslechu udržíš kontakt s okolím

 • Až 22 hodin poslechu (až 40 hodin při vypnutém ANC a propustnosti)

 • 10-minutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 3 hodiny poslechu

 • Intuitivní zapnutí a vypnutí sluchátek rozložením a složením

 • Ergonomická konstrukce pro optimální pohodlí při dlouhodobém nošení

 • Integrované ovládací prvky na náušníku a podpora hlasového ovládání

 • Čistě hlasová aktivace "Hey Siri" a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka Beats
 • Rozhraní Bluetooth, Lightning
 • Styl nošení náhlavní

Další vlastnosti

Značka: Beats
Ovládání přehrávání: Ano
Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Hmotnost: 400 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth, Lightning
Odnímatelný kabel: Ano

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 40 hod.

Ostatní

Kód produktu: MRJ92EE/A

Všechny parametry

Recenze Beats Solo Pro světlemodrá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beats Solo Pro světlemodrá