Beats Solo Pro šedá

Elegantní bezdrátová sluchátka na uši Beats Solo Pro v šedém barevném provedení nabízejí čistý, dynamický a vyvážený zvuk, který se ukrývá v lehké a ergonomické konstrukci. Specifikem je technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC (aktivně blokuje okolní hluk) a režim propustnosti (nechává pronikat více zvuků z okolí, aniž by snižoval zážitek z hudby). Manipulace se sluchátky je velmi jednoduchá - pro intuitivní zapnutí/vypnutí je stačí rozložit/složit a na případné zvednutí hovoru, posun skladby či nastavení hlasitosti poslouží integrované ovládací prvky. Na jedno plné nabití vydrží hrát až 22 hodin, s Pure ANC a režimem propustnosti, a 40 hodin, pokud jsou tyto funkce vypnuty. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 22 %

Popis produktu

Inspirujte se hudbou

Nechte se inspirovat hudbou plynoucí z bezdrátových sluchátek Solo Pro. Máte na výběr ze dvou režimů poslechu: adaptivní potlačování hluku Pure ANC vám vytvoří prostor pro ponoření do práce, ale v režimu propustnosti neztratíte kontakt s okolím. Disponují unikátním intuitivním zapínáním a vypínáním sluchátek rozložením a složením. A baterie vydrží až 22 hodin, takže pokud už budete kdekoliv, bez hudby určitě nezůstanete.

Zvuk pod kontrolou

Sluchátka mají vyspělou akustickou platformu s přesvědčivým zvukem a vyváženým hudebním podáním. Dva různé režimy vám umožní zvolit, zda chcete okolí vnímat nebo pustit z hlavy. Technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC aktivně blokuje okolní hluk a v reálném čase kalibruje zvukové podání, aby zachovala dynamický rozsah a náboj hudby. Průběžně také vyhledává okolní zvuky, které je třeba potlačit a automaticky reaguje na to, jak sluchátka sedí na hlavě. Režim propustnosti zase nechává do sluchátek přirozeně pronikat více zvuků z okolí, aniž snižoval výjimečnost zážitku z poslechu. Mezi režimy jednoduše přepnete stiskem tlačítka.

Stylový design

Sluchátka disponují designem, který klade důraz na ergonomii, díky čemuž jsou pohodlná i při delším používání. Nastavitelné bočnice z leštěného kovu plynule přecházejí do náušníků s integrovanými ovládacími prvky. Jednoduchost ovládání se spojuje s čistým, stylovým provedením. Celek působí robustním a přitom sofistikovaným elegantním dojmem.

Intuitivní zapnutí/vypnutí

Sluchátka se zapínají a vypínají tak, že je rozložíte nebo složíte. Solo Pro mají při běžném používání se zapnutou funkci Pure ANC nebo režimem propustnosti energii na 22 hodin poslechu. S vypnutými režimy dokáží hrát dokonce až 40 hodin. A když se baterie vybije, 10-minutové Fast Fuel dobití pořídí další 3 hodiny poslechu.

Stabilní připojení

Díky technologii Bluetooth mají sluchátka delší dosah s minimem výpadků. Akcelerometr pro detekci řeči a dvojice mikrofonů umožňuje sluchátkům zaměřit váš hlas a odfiltrovat okolní hluk. Pomocí integrovaných ovládacích prvků na náušníku můžete pohotově vyřizovat hovory, přeskakovat skladby a ovládat hlasitost. Nastavení sluchátek je okamžité - stačí je rozložením zapnout a podržet při iPhone. K Apple Watch, iPadu nebo Macu se již připojí automaticky.

Praktická Siri

Se Siri se domluvíte velmi jednoduše. Stačí říct "Hey Siri" a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíte ani sáhnout. Solo Pro mají díky sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení.

Unikátní vlastnosti

 • Aktivní potlačení hluku (ANC) blokuje okolní hluk

 • Technologie Beats Pure ANC se přizpůsobuje vnějšímu hluku a přesnému usazení sluchátek a přitom zachovává zvukovou kvalitu přehrávané hudby

 • V režimu propustnosti si při poslechu udržíš kontakt s okolím

 • Až 22 hodin poslechu (až 40 hodin při vypnutém ANC a propustnosti)

 • 10-minutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 3 hodiny poslechu

 • Intuitivní zapnutí a vypnutí sluchátek rozložením a složením

 • Ergonomická konstrukce pro optimální pohodlí při dlouhodobém nošení

 • Integrované ovládací prvky na náušníku a podpora hlasového ovládání

 • Čistě hlasová aktivace "Hey Siri" a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka Beats
 • Rozhraní Bluetooth, Lightning
 • Styl nošení náhlavní

Další vlastnosti

Značka: Beats
Ovládání přehrávání: Ano
Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Hmotnost: 400 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth, Lightning
Odnímatelný kabel: Ano

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 40 hod.

Ostatní

Kód produktu: MRJ82EE/A

Všechny parametry

Recenze Beats Solo Pro šedá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beats Solo Pro šedá