Beats Solo Pro černá

Zobrazit


Rozhraní: Lightning, Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,

Barva


Cena 6 090 Kč

Sleva 32 % z původní cena: 8 999 Kč Zobraziť nápovědu

60,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní bezdrátová sluchátka na uši Beats Solo Pro v černém provedení nabízejí čistý, dynamický a vyvážený zvuk, který se ukrývá v lehké a ergonomické konstrukci. Specifikem je technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC (aktivně blokuje okolní hluk) a režim propustnosti (nechává pronikat více zvuků z okolí, aniž by snižoval zážitek z hudby). Manipulace se sluchátky je velmi jednoduchá - pro intuitivní zapnutí/vypnutí je stačí rozložit/složit a pro případné zvednutí hovoru, posun skladby či nastavení hlasitosti poslouží integrované ovládací prvky. Na jedno plné nabití vydrží hrát až 22 hodin - s Pure ANC a režimem propustnosti a 40 hodin, pokud jsou tyto funkce vypnuty.

Inspirujte se hudbou

Nechte se inspirovat hudbou plynoucí z bezdrátových sluchátek Solo Pro. Máte na výběr ze dvou režimů poslechu: adaptivní potlačování hluku Pure ANC vám vytvoří prostor pro ponoření se do práce, ale v režimu propustnosti neztratíte kontakt s okolím. Disponují unikátním intuitivním zapínáním a vypínáním sluchátek rozložením a složením. Baterie vydrží až 22 hodin, takže ať už budete kdekoliv, bez hudby určitě nezůstanete.

Zvuk pod kontrolou

Sluchátka mají vyspělou akustickou platformu s přesvědčivým zvukem a vyváženým hudebním podáním. Dva různé režimy vám umožní zvolit, zda chcete okolí vnímat nebo pustit z hlavy. Technologie adaptivního potlačení hluku Pure ANC aktivně blokuje okolní hluk a v reálném čase kalibruje zvukové podání, aby zachovala dynamický rozsah a náboj hudby. Průběžně také vyhledává okolní zvuky, které je třeba potlačit a automaticky reaguje na to, jak sluchátka sedí na hlavě. Režim propustnosti zase nechává do sluchátek přirozeně pronikat více zvuků z okolí, aniž by snižoval výjimečnost zážitku z poslechu. Mezi režimy jednoduše přepínáte stiskem tlačítka.

Stylový design

Sluchátka disponují designem, který klade důraz na ergonomii, díky čemuž jsou pohodlná i při delším používání. Nastavitelné bočnice z leštěného kovu plynule přecházejí do náušníků s integrovanými ovládacími prvky. Jednoduchost ovládání se spojuje s čistým, stylovým provedením. Celek působí robustním a přitom sofistikovaným a elegantním dojmem.

Intuitivní zapnutí/vypnutí

Sluchátka se zapínají a vypínají tak, že je rozložíte nebo složíte. Solo Pro mají při běžném používání se zapnutou funkcí Pure ANC nebo režimem propustnosti energii na 22 hodin poslechu. S vypnutými režimy dokážou hrát dokonce až 40 hodin. A když se baterie vybije, 10minutové Fast Fuel dobití vám zařídí další 3 hodiny poslechu.

Stabilní připojení

Díky technologii Bluetooth mají sluchátka delší dosah s minimem výpadků. Akcelerometr pro detekci řeči a dvojice mikrofonů umožňuje sluchátkům zaměřit váš hlas a odfiltrovat okolní hluk. Pomocí integrovaných ovládacích prvků na náušníku můžete pohotově vyřizovat hovory, přeskakovat skladby a ovládat hlasitost. Nastavení sluchátek je okamžité - stačí je rozložením zapnout a přidržet při vašem iPhone. K Apple Watch, iPadu nebo Macu se již připojí automaticky.

Praktická Siri

Se Siri se domluvíte velmi jednoduše. Stačí říct "Hey Siri" a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíte ani sáhnout. Solo Pro mají díky sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení.

Unikátní vlastnosti

 • Aktivní potlačení hluku (ANC) blokuje okolní šum

 • Technologie Beats Pure ANC se přizpůsobuje vnějšímu hluku a přesnému usazení sluchátek a přitom zachovává zvukovou kvalitu přehrávané hudby

 • V režimu propustnosti si při poslechu udržíte kontakt s okolím

 • Až 22 hodin poslechu (až 40 hodin při vypnutém ANC a propustnosti)

 • 10minutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na další 3 hodiny poslechu

 • Intuitivní zapnutí a vypnutí sluchátek rozložením a složením

 • Ergonomická konstrukce pro optimální pohodlí při dlouhodobém nošení

 • Integrované ovládací prvky na náušníku a podpora hlasového ovládání

 • Čistě hlasová aktivace "Hey Siri" a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Lightning, Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Beats Solo Pro černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Waldemar

24. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Vysoká kvalita a bezchybné párování .Kvalitní materiály , krásný vzhled.
 • Žádné