Beats Solo3 Wireless černá


Rozhraní: micro USB, Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,

Barva


Cena 4 590 Kč

Sleva 44 % z původní cena: 8 199 Kč Zobraziť nápovědu

45,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní bezdrátová sluchátka Beats Solo3 v matném černém provedení vás okouzlí už na první pohled. Vyznačují se kvalitní konstrukcí, která zaručuje dlouhou životnost. Polstrované a ergonomicky tvarované náušníky zajišťují pohodlné používání. V případě potřeby je lze snadno a kompaktně složit, čímž budou skvělým společníkem i na cestách. Pomocí Bluetooth můžete streamovat své oblíbené skladby a díky ovládacím prvkům na sluchátku a zabudovanému mikrofonu lze ovládat hudbu a vyřizovat telefonáty. V provozu vydrží díky dobíjecí lithium-iontové baterii a unikátnímu úspornému čipu od společnosti Apple ohromných 40 hodin. Při využití režimu Fast Fuel je můžete již po 5 minutách nabíjení používat další 3 hodiny. Nelze opomenout ani precizně vyladěnou akustickou soustavu, která zabezpečí opravdu čistý a vyvážený zvuk za každých okolností.

Dirigovaná čipem Apple W1

Úsporný čip W1 zaručuje jednoduché nastavení a přepínání zařízení Apple a zajistí až 40hodinovou výdrž baterie. Navíc díky technologii Fast Fuel dobijete sluchátka za pět minut na další 3 hodiny poslechu.

Skutečně bezdrátová

Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou ihned připravena k použití. Po rozbalení je stačí jen zapnout a přidržet u vašeho Apple iPhone. Vše proběhne automaticky, vy si nemusíte dělat s ničím starosti. Navíc jsou kompatibilní i s Apple Watch hodinkami, iPadem i Macem. Čip Apple W1 podporuje připojení přes Bluetooth třídy 1, což je špičková klasifikace dosahu a síly signálu. Díky této technologii spárovaná sluchátka jednoduše připojíte ke svým zařízením, takže můžete být stále v pohybu a ani na chvíli nevypadnete z taktu.

Vnímejte svou hudbu

Precizně vyladěná akustická soustava sluchátek hraje průzračně čitelně a vyváženě. Pohodlné polstrované náušníky tlumí okolní hluk, takže se do hudby můžete zaposlouchat přesně tak, jak si její tvůrce představoval.

Poslech na celý den

Sluchátka Beats Solo3 Wireless díky zabudované baterii a úspornému čipu Apple W1 vydrží hrát až 40 hodin. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáte 3 další hodiny poslechu, kdy se potřebujete rychle vrátit do rytmu. Integrované ovládací prvky na sluchátku spolu s dvojicí mikrofonů, které zaměřují zvuk metodou formování paprsku, umožňují vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby a pohotově aktivovat Siri.

Komfortní design

Beats Solo3 Wireless si drží sebevědomý styl a optimalizovaný design svých předchůdců. Polstrované náušníky jsou nastavitelné pro pohodlný celodenní poslech. Pohodlí a optimální podání zvuku doplňují plynulé křivky a otočné náušníky.

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth třídy 1
  • Proslulý zvuk a design Beats
  • Výdrž baterie až 40 hodin pro několikadenní používání
  • Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel dobijete slabou baterii na další 3 hodiny poslechu
  • Nastavitelné polstrované náušníky pro pohodlné každodenní nošení
  • Elegantní, odolná konstrukce, která se dá složit do pouzdra
  • Vyřizujte hovory, ovládejte přehrávání hudby a aktivujte Siri ovládacími prvky na náušníku

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní micro USB, Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beats Solo3 Wireless černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno